Loading...

Modified: 

Modified: 

Theme modified: 

Modified: 

    Link Empty
    Icoon

    Gegevens gewijzigd




    Wachtwoord gewijzigd



    please wait...

    Click "Ok" to open the live version in a new tab or window.

    Tegel Insluiten

    Met onderstaande HTML code kunt u een tegel publiceren op uw eigen website.

    gebiedsselectie thema's navigatie tegels sidebar indicator info
    Toon als grid Toon als lijst

    Gas geleverd aan Landbouw

    m3

    GebiedWaarde (m3)
    Aa en Hunze950000
    Aalsmeer27163000
    Aalten1398000
    Achtkarspelen556000
    Alblasserdam16000
    Albrandswaard1414000
    Alkmaar1330000
    Almelo658000
    Almere15179000
    Alphen aan den Rijn3438000
    Alphen-Chaam3670000
    Altena6373000
    Ameland110000
    Amersfoort75000
    Amstelveen16938000
    Amsterdam
    Apeldoorn1624000
    Appingedam114000
    Arnhem537000
    Assen354000
    Asten55601000
    Baarle-Nassau2443000
    Baarn34000
    Barendrecht2970000
    Barneveld2351000
    Beek30000
    Beekdaelen223000
    Beemster2669000
    Beesel1267000
    Berg en Dal531000
    Bergeijk781000
    Bergen (L.)16146000
    Bergen (NH.)1854000
    Bergen op Zoom12198000
    Berkelland3061000
    Bernheze2326000
    Best506000
    Beuningen
    Beverwijk34000
    De Bilt480000
    Bladel1072000
    Blaricum42000
    Bloemendaal36000
    Bodegraven-Reeuwijk653000
    Boekel9902000
    Borger-Odoorn1194000
    Borne170000
    Borsele965000
    Boxmeer1135000
    Boxtel1096000
    Breda25607000
    Brielle40970000
    Bronckhorst2424000
    Brummen273000
    Brunssum14000
    Bunnik315000
    Bunschoten2569000
    Buren1040000
    Capelle aan den IJssel10000
    Castricum619000
    Coevorden1453000
    Cranendonck477000
    Cuijk1206000
    Culemborg25000
    Dalfsen
    Dantumadiel237000
    Delft18000
    Delfzijl841000
    Deurne9174000
    Deventer887000
    Diemen0
    Dinkelland5750000
    Doesburg27000
    Doetinchem660000
    Dongen
    Dordrecht215000
    Drechterland
    Drimmelen26782000
    Dronten2797000
    Druten282000
    Duiven2049000
    Echt-Susteren284000
    Edam-Volendam209000
    Ede3452000
    Eemnes124000
    Eersel837000
    Eijsden-Margraten372000
    Eindhoven199000
    Elburg332000
    Emmen
    Enkhuizen9154000
    Enschede434000
    Epe1050000
    Ermelo1146000
    Etten-Leur28872000
    De Fryske Marren1461000
    Geertruidenberg292000
    Geldrop-Mierlo197000
    Gemert-Bakel5251000
    Gennep192000
    Gilze en Rijen617000
    Goeree-Overflakkee9266000
    Goes213000
    Goirle287000
    Gooise Meren249000
    Gorinchem16000
    Gouda4000
    Grave199000
    Den Haag427000
    Groningen1035000
    Gulpen-Wittem143000
    Haaksbergen1098000
    Haaren3147000
    Haarlem227000
    Haarlemmermeer47561000
    Halderberge
    Hardenberg2909000
    Harderwijk711000
    Hardinxveld-Giessendam2000
    Harlingen1963000
    Hattem51000
    Heemskerk4888000
    Heemstede146000
    Heerde1194000
    Heerenveen1008000
    Heerhugowaard34977000
    Heerlen11000
    Heeze-Leende490000
    Heiloo1274000
    Den Helder3166000
    Hellendoorn1280000
    Hellevoetsluis
    Helmond
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Hengelo417000
    's-Hertogenbosch627000
    Heumen282000
    Heusden35649000
    Hillegom2604000
    Hilvarenbeek977000
    Hilversum31000
    Hoeksche Waard13410000
    Hof van Twente3546000
    Het Hogeland
    Hollands Kroon
    Hoogeveen1163000
    Hoorn289000
    Horst aan de Maas90182000
    Houten7112000
    Huizen19000
    Hulst114000
    IJsselstein109000
    Kaag en Braassem22151000
    Kampen35299000
    Kapelle1172000
    Katwijk16620000
    Kerkrade13000
    Koggenland21794000
    Krimpen aan den IJssel0
    Krimpenerwaard890000
    Laarbeek12610000
    Landerd768000
    Landgraaf57000
    Landsmeer60000
    Langedijk2257000
    Lansingerland259925000
    Laren29000
    Leeuwarden2588000
    Leiden60000
    Leiderdorp21000
    Leidschendam-Voorburg5926000
    Lelystad183000
    Leudal7841000
    Leusden187000
    Lingewaard17178000
    Lisse1493000
    Lochem1869000
    Loon op Zand170000
    Lopik527000
    Loppersum618000
    Losser758000
    Maasdriel
    Maasgouw249000
    Maassluis1613000
    Maastricht55000
    Medemblik93956000
    Meerssen134000
    Meierijstad8591000
    Meppel332000
    Middelburg1668000
    Midden-Delfland102451000
    Midden-Drenthe
    Midden-Groningen21654000
    Mill en Sint Hubert3340000
    Moerdijk21201000
    Molenlanden652000
    Montferland798000
    Montfoort323000
    Mook en Middelaar39000
    Neder-Betuwe1451000
    Nederweert
    Nieuwegein39000
    Nieuwkoop26289000
    Nijkerk536000
    Nijmegen1032000
    Nissewaard50000
    Noardeast-Fryslân
    Noord-Beveland202000
    Noordenveld948000
    Noordoostpolder119435000
    Noordwijk6314000
    Nuenen c.a.522000
    Nunspeet464000
    Oegstgeest202000
    Oirschot
    Oisterwijk936000
    Oldambt764000
    Oldebroek
    Oldenzaal164000
    Olst-Wijhe
    Ommen1468000
    Oost Gelre2112000
    Oosterhout4742000
    Ooststellingwerf1092000
    Oostzaan17000
    Opmeer1950000
    Opsterland1079000
    Oss3628000
    Oude IJsselstreek
    Ouder-Amstel3000
    Oudewater270000
    Overbetuwe4827000
    Papendrecht
    Peel en Maas128618000
    Pekela107000
    Pijnacker-Nootdorp116056000
    Purmerend6000
    Putten1154000
    Raalte
    Reimerswaal2483000
    Renkum101000
    Renswoude247000
    Reusel-De Mierden1805000
    Rheden42000
    Rhenen212000
    Ridderkerk11312000
    Rijssen-Holten972000
    Rijswijk
    Roerdalen630000
    Roermond235000
    De Ronde Venen6995000
    Roosendaal14548000
    Rotterdam30953000
    Rozendaal0
    Rucphen1825000
    Schagen9035000
    Scherpenzeel56000
    Schiedam11000
    Schiermonnikoog67000
    Schouwen-Duiveland21451000
    Simpelveld64000
    Sint Anthonis2145000
    Sint-Michielsgestel635000
    Sittard-Geleen129000
    Sliedrecht0
    Sluis539000
    Smallingerland867000
    Soest142000
    Someren31160000
    Son en Breugel257000
    Stadskanaal253000
    Staphorst946000
    Stede Broec
    Steenbergen52360000
    Steenwijkerland1224000
    Stein27000
    Stichtse Vecht3000000
    Súdwest-Fryslân5419000
    Terneuzen532000
    Terschelling141000
    Texel460000
    Teylingen2968000
    Tholen14848000
    Tiel95000
    Tilburg
    Tubbergen2167000
    Twenterand1208000
    Tynaarlo1396000
    Tytsjerksteradiel697000
    Uden4576000
    Uitgeest67000
    Uithoorn67046000
    Urk120000
    Utrecht106000
    Utrechtse Heuvelrug547000
    Vaals34000
    Valkenburg aan de Geul135000
    Valkenswaard160000
    Veendam365000
    Veenendaal137000
    Veere1880000
    Veldhoven1326000
    Velsen169000
    Venlo
    Venray13319000
    Vijfheerenlanden761000
    Vlaardingen7000
    Vlieland
    Vlissingen25000
    Voerendaal127000
    Voorschoten475000
    Voorst
    Vught255000
    Waadhoeke52635000
    Waalre61000
    Waalwijk1605000
    Waddinxveen42490000
    Wageningen1615000
    Wassenaar262000
    Waterland211000
    Weert
    Weesp23000
    West Betuwe37514000
    West Maas en Waal843000
    Westerkwartier2958917
    Westerveld842000
    Westervoort6000
    Westerwolde
    Westland948313000
    Weststellingwerf1047000
    Westvoorne54751000
    Wierden973000
    Wijchen469000
    Wijdemeren485000
    Wijk bij Duurstede283000
    Winterswijk877000
    Woensdrecht1848000
    Woerden30622000
    De Wolden1552000
    Wormerland247000
    Woudenberg335000
    Zaanstad2883000
    Zaltbommel154864000
    Zandvoort0
    Zeewolde872000
    Zeist69000
    Zevenaar413000
    Zoetermeer198000
    Zoeterwoude413000
    Zuidplas118895000
    Zundert8551000
    Zutphen1815000
    Zwartewaterland385000
    Zwijndrecht171000
    Zwolle668000
    2017
    Levensmiddelenindustrie energiebesparende (erkende) maatregelen publiek

    Levensmiddelenindustrie erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/levensmiddelen

    Agrarische sector erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/agrarisch

    Drukkerij, papier en karton erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/drukpapierkarton

    Bouwmaterialen erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/bouwmaterialen

    Bedrijfshallen erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/bedrijfshallen

    Elektriciteitsgebruik Landbouw

    kWh

    GebiedWaarde (kWh)
    Aa en Hunze6206000
    Aalsmeer23915000
    Aalten10316000
    Achtkarspelen5011000
    Alblasserdam324000
    Albrandswaard
    Alkmaar6889000
    Almelo4589000
    Almere26904000
    Alphen aan den Rijn
    Alphen-Chaam12521000
    Altena15389000
    Ameland499000
    Amersfoort1995000
    Amstelveen10193000
    Amsterdam1449000
    Apeldoorn7572000
    Appingedam987000
    Arnhem2864000
    Assen
    Asten29759000
    Baarle-Nassau
    Baarn352000
    Barendrecht2185000
    Barneveld21379000
    Beek791000
    Beekdaelen2684000
    Beemster6989000
    Beesel
    Berg en Dal6018000
    Bergeijk15242000
    Bergen (L.)13594000
    Bergen (NH.)6862000
    Bergen op Zoom9840000
    Berkelland24208000
    Bernheze
    Best6063000
    Beuningen3448000
    Beverwijk316000
    De Bilt2583000
    Bladel9677000
    Blaricum264000
    Bloemendaal311000
    Bodegraven-Reeuwijk5530000
    Boekel23039000
    Borger-Odoorn10079000
    Borne1335000
    Borsele15715000
    Boxmeer
    Boxtel5294000
    Breda11838000
    Brielle43987000
    Bronckhorst22001000
    Brummen2897000
    Brunssum59000
    Bunnik3650000
    Bunschoten4881000
    Buren18329000
    Capelle aan den IJssel
    Castricum2003000
    Coevorden15502000
    Cranendonck
    Cuijk9105000
    Culemborg942000
    Dalfsen17791000
    Dantumadiel3859000
    Delft78000
    Delfzijl
    Deurne27708000
    Deventer8666000
    Diemen
    Dinkelland19967000
    Doesburg400000
    Doetinchem6807000
    Dongen9132000
    Dordrecht870000
    Drechterland32777000
    Drimmelen
    Dronten
    Druten4791000
    Duiven2802000
    Echt-Susteren7392000
    Edam-Volendam3482000
    Ede33580000
    Eemnes1172000
    Eersel11125000
    Eijsden-Margraten3785000
    Eindhoven2108000
    Elburg3679000
    Emmen31310000
    Enkhuizen23097000
    Enschede2779000
    Epe8753000
    Ermelo4866000
    Etten-Leur14132000
    De Fryske Marren19295000
    Geertruidenberg
    Geldrop-Mierlo1613000
    Gemert-Bakel
    Gennep3542000
    Gilze en Rijen5932000
    Goeree-Overflakkee18918000
    Goes4676000
    Goirle3114000
    Gooise Meren629000
    Gorinchem191000
    Gouda
    Grave3223000
    Den Haag2369000
    Groningen4955000
    Gulpen-Wittem
    Haaksbergen8632000
    Haaren
    Haarlem140000
    Haarlemmermeer90758000
    Halderberge
    Hardenberg
    Harderwijk2004000
    Hardinxveld-Giessendam688000
    Harlingen1380000
    Hattem644000
    Heemskerk16364000
    Heemstede1520000
    Heerde2145000
    Heerenveen9475000
    Heerhugowaard28698000
    Heerlen209000
    Heeze-Leende7562000
    Heiloo1836000
    Den Helder9015000
    Hellendoorn10797000
    Hellevoetsluis
    Helmond
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Hengelo2114000
    's-Hertogenbosch7167000
    Heumen2811000
    Heusden23286000
    Hillegom
    Hilvarenbeek13328000
    Hilversum
    Hoeksche Waard
    Hof van Twente21082000
    Het Hogeland27799151
    Hollands Kroon54955000
    Hoogeveen7558000
    Hoorn772000
    Horst aan de Maas
    Houten9560000
    Huizen33000
    Hulst10086000
    IJsselstein1161000
    Kaag en Braassem
    Kampen23616000
    Kapelle6638000
    Katwijk
    Kerkrade70000
    Koggenland32441000
    Krimpen aan den IJssel0
    Krimpenerwaard
    Laarbeek
    Landerd12054000
    Landgraaf377000
    Landsmeer627000
    Langedijk5590000
    Lansingerland
    Laren58000
    Leeuwarden11157000
    Leiden136000
    Leiderdorp108000
    Leidschendam-Voorburg11394000
    Lelystad
    Leudal
    Leusden3430000
    Lingewaard14840000
    Lisse7599000
    Lochem14859000
    Loon op Zand2260000
    Lopik6388000
    Loppersum6468000
    Losser5124000
    Maasdriel46958000
    Maasgouw
    Maassluis
    Maastricht
    Medemblik68315000
    Meerssen
    Meierijstad43776000
    Meppel3162000
    Middelburg4497000
    Midden-Delfland
    Midden-Drenthe19834000
    Midden-Groningen
    Mill en Sint Hubert10039000
    Moerdijk27192000
    Molenlanden
    Montferland7300000
    Montfoort3926000
    Mook en Middelaar348000
    Neder-Betuwe9614000
    Nederweert22641000
    Nieuwegein1144000
    Nieuwkoop31475000
    Nijkerk5984000
    Nijmegen1944000
    Nissewaard
    Noardeast-Fryslân18185000
    Noord-Beveland4578000
    Noordenveld6936000
    Noordoostpolder
    Noordwijk
    Nuenen c.a.3765000
    Nunspeet
    Oegstgeest
    Oirschot15358000
    Oisterwijk7662000
    Oldambt
    Oldebroek4519000
    Oldenzaal229000
    Olst-Wijhe8870000
    Ommen
    Oost Gelre21547000
    Oosterhout5349000
    Ooststellingwerf11519000
    Oostzaan104000
    Opmeer3829000
    Opsterland10696000
    Oss16551000
    Oude IJsselstreek10397000
    Ouder-Amstel647000
    Oudewater3652000
    Overbetuwe10279000
    Papendrecht
    Peel en Maas
    Pekela
    Pijnacker-Nootdorp
    Purmerend
    Putten7967000
    Raalte19451000
    Reimerswaal90043000
    Renkum575000
    Renswoude3257000
    Reusel-De Mierden
    Rheden1059000
    Rhenen2924000
    Ridderkerk
    Rijssen-Holten6661000
    Rijswijk
    Roerdalen
    Roermond
    De Ronde Venen8007000
    Roosendaal17351000
    Rotterdam17536000
    Rozendaal0
    Rucphen6883000
    Schagen49386000
    Scherpenzeel2251000
    Schiedam
    Schiermonnikoog334000
    Schouwen-Duiveland17746000
    Simpelveld878000
    Sint Anthonis27855000
    Sint-Michielsgestel5799000
    Sittard-Geleen1614000
    Sliedrecht
    Sluis9394000
    Smallingerland4811000
    Soest715000
    Someren45272000
    Son en Breugel2534000
    Stadskanaal
    Staphorst9084000
    Stede Broec15186000
    Steenbergen74272000
    Steenwijkerland13001000
    Stein377000
    Stichtse Vecht6587000
    Súdwest-Fryslân30543000
    Terneuzen44064000
    Terschelling
    Texel5177000
    Teylingen
    Tholen10673000
    Tiel2080000
    Tilburg3769000
    Tubbergen17233000
    Twenterand8040000
    Tynaarlo5848000
    Tytsjerksteradiel6457000
    Uden
    Uitgeest695000
    Uithoorn47403000
    Urk792000
    Utrecht1777000
    Utrechtse Heuvelrug4999000
    Vaals835000
    Valkenburg aan de Geul
    Valkenswaard2891000
    Veendam2776000
    Veenendaal1263000
    Veere7433000
    Veldhoven
    Velsen5831000
    Venlo32805000
    Venray73139000
    Vijfheerenlanden
    Vlaardingen
    Vlieland
    Vlissingen458000
    Voerendaal1595000
    Voorschoten
    Voorst10357000
    Vught1110000
    Waadhoeke33734000
    Waalre742000
    Waalwijk3719000
    Waddinxveen130130000
    Wageningen4727000
    Wassenaar1196000
    Waterland2561000
    Weert9837000
    Weesp
    West Betuwe46375000
    West Maas en Waal8445000
    Westerkwartier
    Westerveld8748000
    Westervoort
    Westerwolde9908000
    Westland
    Weststellingwerf11857000
    Westvoorne36846000
    Wierden9855000
    Wijchen6839000
    Wijdemeren2162000
    Wijk bij Duurstede4277000
    Winterswijk8960000
    Woensdrecht6435000
    Woerden8619000
    De Wolden
    Wormerland1855000
    Woudenberg4539000
    Zaanstad5947000
    Zaltbommel
    Zandvoort
    Zeewolde21494000
    Zeist504000
    Zevenaar5634000
    Zoetermeer
    Zoeterwoude1497000
    Zuidplas
    Zundert20649000
    Zutphen2039000
    Zwartewaterland5116000
    Zwijndrecht
    Zwolle
    2017
    Kennisbank Energiebesparing en Winst

    Kennisbank Energiebesparing en Winst

    http://www.infomil.nl/energiewinst
    Rubber- en kunststofindustrie energiebesparende (erkende) maatregelen

    Rubber- en kunststofindustrie erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/rubberenkunststof
    Energiebesparende (erkende) maatregelen Metalelektro en MKB-metaal

    Metalelektro erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/metaal

    Verf en drukinkt erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/verfeninkt

    Choose one area

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    ...Gebied... vergelijken met

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    Mijn Regio

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    Mijn Mosaic

    Binnen ‘Mijn Mosaic’ kunt u zelf thema’s samenstellen en deze delen met geinteresseerden. Hieronder in het kort de stappen om uw eigen thema te maken.

    1. Thema aanmaken
    Maak een thema aan door op het stersymbool te klikken. U kunt vervolgens de naam van thema wijzigen. Er is een maximum van vier thema’s.

    2. Tegels toevoegen
    Blader naar het thema van waaruit u tegels wilt toevoegen. Via het stersymbool kunt u de tegel toevoegen aan uw eigen thema. Deze knop verschijnt als u met de muis over een tegel gaat.

    3. Tegels indelen
    Nadat de tegels zijn toegevoegd kunt u de volgorde nog wijzigen. Ga hiervoor naar Mijn Mosaic en selecteer het thema. Als u met de muis over een tegel gaat verschijnt er een knop om tegels te verplaatsen en een knop om de tegel te verwijderen.

    4. Thema delen
    Het thema kan worden gedeeld via een URL die u kunt vinden in het wijzig thema dialoog.

    Het thema bevat nog geen tegels. Volg onderstaande stappen om tegels toe te voegen en het thema te delen.

    1. Tegels toevoegen
    Blader naar het thema van waaruit u tegels wilt toevoegen. Via het ster symbool in een tegel kunt u de tegel toevoegen aan uw eigen thema. Deze knop verschijnt als u met de muis over een tegel gaat.

    2. Tegels indelen
    Nadat de tegels zijn toegevoegd kunt u de volgorde nog wijzigen. Ga hiervoor naar Mijn Mosaic en selecteer het thema. Als u met de muis over een tegel gaat verschijnt er een knop om tegels te verplaatsen en een knop om de tegel te verwijderen.

    3. Thema delen
    Het thema kan worden gedeeld via een URL die u kunt vinden in het wijzig thema dialoog.

    Uw zoekopdracht {searchText} heeft helaas geen resulaten opgeleverd.

    Select period level