Loading...

Modified: 

Modified: 

Theme modified: 

Modified: 

    Link Empty
    Icoon

    Gegevens gewijzigd




    Wachtwoord gewijzigd



    please wait...

    Click "Ok" to open the live version in a new tab or window.

    Tegel Insluiten

    Met onderstaande HTML code kunt u een tegel publiceren op uw eigen website.

    gebiedsselectie thema's navigatie tegels sidebar indicator info
    Toon als grid Toon als lijst

    Elektriciteitsgebruik Horeca

    kWh

    GebiedWaarde (kWh)
    Aa en Hunze11406000
    Aalsmeer3001000
    Aalten2501000
    Achtkarspelen1846000
    Alblasserdam1952000
    Albrandswaard1369000
    Alkmaar14682000
    Almelo12774000
    Almere22598000
    Alphen aan den Rijn14491000
    Alphen-Chaam4430000
    Altena4342000
    Ameland11726000
    Amersfoort24465000
    Amstelveen14371000
    Amsterdam345898000
    Apeldoorn32113000
    Appingedam1317000
    Arnhem30368000
    Assen6526000
    Asten7055000
    Baarle-Nassau3000000
    Baarn4768000
    Barendrecht5007000
    Barneveld14971000
    Beek2448000
    Beekdaelen3585000
    Beemster868000
    Beesel
    Berg en Dal6717000
    Bergeijk9819000
    Bergen (L.)3945000
    Bergen (NH.)14523000
    Bergen op Zoom10221000
    Berkelland6205000
    Bernheze4275000
    Best3381000
    Beuningen2867000
    Beverwijk7161000
    De Bilt5166000
    Bladel6874000
    Blaricum1665000
    Bloemendaal4061000
    Bodegraven-Reeuwijk4351000
    Boekel1423000
    Borger-Odoorn7753000
    Borne2065000
    Borsele2238000
    Boxmeer4631000
    Boxtel3398000
    Breda33576000
    Brielle3607000
    Bronckhorst6068000
    Brummen3963000
    Brunssum3724000
    Bunnik
    Bunschoten
    Buren3779000
    Capelle aan den IJssel7794000
    Castricum4905000
    Coevorden13291000
    Cranendonck2797000
    Cuijk4368000
    Culemborg2518000
    Dalfsen5061000
    Dantumadiel948000
    Delft16832000
    Delfzijl2810000
    Deurne5451000
    Deventer12888000
    Diemen2936000
    Dinkelland8034000
    Doesburg2276000
    Doetinchem6906000
    Dongen1877000
    Dordrecht14899000
    Drechterland
    Drimmelen3132000
    Dronten5949000
    Druten1655000
    Duiven4692000
    Echt-Susteren6456000
    Edam-Volendam6299000
    Ede24816000
    Eemnes
    Eersel5163000
    Eijsden-Margraten4827000
    Eindhoven57184000
    Elburg4073000
    Emmen15587000
    Enkhuizen3309000
    Enschede25295000
    Epe7493000
    Ermelo9900000
    Etten-Leur5505000
    De Fryske Marren12084000
    Geertruidenberg2834000
    Geldrop-Mierlo5646000
    Gemert-Bakel5901000
    Gennep8764000
    Gilze en Rijen4407000
    Goeree-Overflakkee14579000
    Goes7432000
    Goirle3701000
    Gooise Meren11251000
    Gorinchem5249000
    Gouda6751000
    Grave2010000
    Den Haag100566000
    Groningen39064000
    Gulpen-Wittem8273000
    Haaksbergen3628000
    Haaren3124000
    Haarlem22626000
    Haarlemmermeer
    Halderberge3437000
    Hardenberg11703000
    Harderwijk
    Hardinxveld-Giessendam777000
    Harlingen2622000
    Hattem2010000
    Heemskerk2681000
    Heemstede1923000
    Heerde3060000
    Heerenveen6310000
    Heerhugowaard
    Heerlen14895000
    Heeze-Leende2764000
    Heiloo1757000
    Den Helder7159000
    Hellendoorn4671000
    Hellevoetsluis4725000
    Helmond8619000
    Hendrik-Ido-Ambacht2533000
    Hengelo10722000
    's-Hertogenbosch28662000
    Heumen3061000
    Heusden4574000
    Hillegom1658000
    Hilvarenbeek4517000
    Hilversum10328000
    Hoeksche Waard6489000
    Hof van Twente8555000
    Het Hogeland4484845
    Hollands Kroon4694000
    Hoogeveen5637000
    Hoorn7566000
    Horst aan de Maas15874000
    Houten6211000
    Huizen4781000
    Hulst3876000
    IJsselstein2391000
    Kaag en Braassem4058000
    Kampen5092000
    Kapelle1494000
    Katwijk6366000
    Kerkrade6941000
    Koggenland2294000
    Krimpen aan den IJssel1415000
    Krimpenerwaard4732000
    Laarbeek2894000
    Landerd2690000
    Landgraaf3378000
    Landsmeer539000
    Langedijk2335000
    Lansingerland5086000
    Laren2503000
    Leeuwarden17577000
    Leiden21034000
    Leiderdorp3163000
    Leidschendam-Voorburg7385000
    Lelystad8509000
    Leudal5098000
    Leusden3387000
    Lingewaard4139000
    Lisse2284000
    Lochem8434000
    Loon op Zand6276000
    Lopik
    Loppersum746000
    Losser4870000
    Maasdriel3062000
    Maasgouw5931000
    Maassluis1668000
    Maastricht43116000
    Medemblik5327000
    Meerssen
    Meierijstad13986000
    Meppel4607000
    Middelburg8212000
    Midden-Delfland1295000
    Midden-Drenthe6379000
    Midden-Groningen5387000
    Mill en Sint Hubert1163000
    Moerdijk5473000
    Molenlanden2985000
    Montferland6624000
    Montfoort1197000
    Mook en Middelaar2325000
    Neder-Betuwe3142000
    Nederweert2712000
    Nieuwegein9367000
    Nieuwkoop2754000
    Nijkerk5956000
    Nijmegen28152000
    Nissewaard8101000
    Noardeast-Fryslân4203000
    Noord-Beveland11004000
    Noordenveld5121000
    Noordoostpolder5586000
    Noordwijk23785000
    Nuenen c.a.2527000
    Nunspeet10653000
    Oegstgeest2759000
    Oirschot5300000
    Oisterwijk9048000
    Oldambt4093000
    Oldebroek4338000
    Oldenzaal4352000
    Olst-Wijhe2442000
    Ommen8640000
    Oost Gelre3496000
    Oosterhout11152000
    Ooststellingwerf3421000
    Oostzaan798000
    Opmeer895000
    Opsterland4121000
    Oss11647000
    Oude IJsselstreek4675000
    Ouder-Amstel1926000
    Oudewater
    Overbetuwe5514000
    Papendrecht2834000
    Peel en Maas8520000
    Pekela454000
    Pijnacker-Nootdorp4830000
    Purmerend6224000
    Putten9237000
    Raalte5834000
    Reimerswaal2238000
    Renkum
    Renswoude
    Reusel-De Mierden2362000
    Rheden6144000
    Rhenen3247000
    Ridderkerk12280000
    Rijssen-Holten7073000
    Rijswijk8599000
    Roerdalen4238000
    Roermond16448000
    De Ronde Venen6075000
    Roosendaal11388000
    Rotterdam144096000
    Rozendaal
    Rucphen2968000
    Schagen12066000
    Scherpenzeel1439000
    Schiedam9027000
    Schiermonnikoog2365000
    Schouwen-Duiveland26904000
    Simpelveld1277000
    Sint Anthonis1388000
    Sint-Michielsgestel4383000
    Sittard-Geleen12771000
    Sliedrecht1721000
    Sluis24192000
    Smallingerland6836000
    Soest6640000
    Someren2403000
    Son en Breugel2791000
    Stadskanaal2532000
    Staphorst2392000
    Stede Broec909000
    Steenbergen2588000
    Steenwijkerland10931000
    Stein
    Stichtse Vecht12235000
    Súdwest-Fryslân16062000
    Terneuzen9162000
    Terschelling8636000
    Texel20792000
    Teylingen4882000
    Tholen3210000
    Tiel5300000
    Tilburg35755000
    Tubbergen4852000
    Twenterand2079000
    Tynaarlo7289000
    Tytsjerksteradiel3696000
    Uden7552000
    Uitgeest1400000
    Uithoorn2476000
    Urk1781000
    Utrecht61485000
    Utrechtse Heuvelrug9847000
    Vaals7401000
    Valkenburg aan de Geul14355000
    Valkenswaard5097000
    Veendam2089000
    Veenendaal6680000
    Veere26923000
    Veldhoven7180000
    Velsen
    Venlo23467000
    Venray6355000
    Vijfheerenlanden12528000
    Vlaardingen7739000
    Vlieland4023000
    Vlissingen6320000
    Voerendaal1474000
    Voorschoten4198000
    Voorst2621000
    Vught6472000
    Waadhoeke2633000
    Waalre2019000
    Waalwijk7371000
    Waddinxveen2181000
    Wageningen5102000
    Wassenaar5523000
    Waterland3139000
    Weert
    Weesp1476000
    West Betuwe6349000
    West Maas en Waal2718000
    Westerkwartier4768155
    Westerveld6818000
    Westervoort902000
    Westerwolde4187000
    Westland10595000
    Weststellingwerf2741000
    Westvoorne6294000
    Wierden4008000
    Wijchen4136000
    Wijdemeren4573000
    Wijk bij Duurstede1651000
    Winterswijk6969000
    Woensdrecht4129000
    Woerden5344000
    De Wolden3650000
    Wormerland2045000
    Woudenberg1745000
    Zaanstad17023000
    Zaltbommel6521000
    Zandvoort11183000
    Zeewolde11471000
    Zeist10393000
    Zevenaar6720000
    Zoetermeer15075000
    Zoeterwoude641000
    Zuidplas4430000
    Zundert4775000
    Zutphen5044000
    Zwartewaterland1666000
    Zwijndrecht4500000
    Zwolle22000000
    Bron: CBS
    | 2017
    Energiebesparende (erkende) maatregelen Autoschadeherstelbedrijven

    Autoschadeherstel erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/autoschadeherstel
    Energiebesparende (erkende) maatregelen Commerciële datacenters

    Datacenters erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/datacenters

    Detailhandel erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/detailhandel

    Horeca erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/hotelsrestaurants
    Energiebesparende (erkende) maatregelen kantoren

    Kantoren erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/kantoren

    Mobiliteitsbranche erkende maatregelen

    https://infomil.nl/mobiliteit

    Gasgebruik Horeca

    m3

    GebiedWaarde (m3)
    Aa en Hunze2790000
    Aalsmeer
    Aalten435000
    Achtkarspelen365000
    Alblasserdam204000
    Albrandswaard194000
    Alkmaar2066000
    Almelo2777000
    Almere691000
    Alphen aan den Rijn1578000
    Alphen-Chaam536000
    Altena836000
    Ameland3283000
    Amersfoort3274000
    Amstelveen1576000
    Amsterdam50171000
    Apeldoorn7156000
    Appingedam284000
    Arnhem3952000
    Assen1892000
    Asten969000
    Baarle-Nassau338000
    Baarn823000
    Barendrecht479000
    Barneveld3152000
    Beek356000
    Beekdaelen755000
    Beemster166000
    Beesel1796000
    Berg en Dal1149000
    Bergeijk3356000
    Bergen (L.)593000
    Bergen (NH.)3887000
    Bergen op Zoom1574000
    Berkelland1253000
    Bernheze593000
    Best474000
    Beuningen673000
    Beverwijk1151000
    De Bilt923000
    Bladel2070000
    Blaricum228000
    Bloemendaal468000
    Bodegraven-Reeuwijk
    Boekel187000
    Borger-Odoorn2478000
    Borne443000
    Borsele408000
    Boxmeer1049000
    Boxtel478000
    Breda4078000
    Brielle
    Bronckhorst1077000
    Brummen1343000
    Brunssum637000
    Bunnik487000
    Bunschoten318000
    Buren390000
    Capelle aan den IJssel753000
    Castricum1279000
    Coevorden4755000
    Cranendonck360000
    Cuijk805000
    Culemborg215000
    Dalfsen781000
    Dantumadiel214000
    Delft2164000
    Delfzijl542000
    Deurne1108000
    Deventer1895000
    Diemen
    Dinkelland1555000
    Doesburg453000
    Doetinchem993000
    Dongen305000
    Dordrecht2317000
    Drechterland190000
    Drimmelen483000
    Dronten1378000
    Druten243000
    Duiven484000
    Echt-Susteren1292000
    Edam-Volendam1104000
    Ede3478000
    Eemnes303000
    Eersel848000
    Eijsden-Margraten1104000
    Eindhoven7425000
    Elburg644000
    Emmen3003000
    Enkhuizen452000
    Enschede3582000
    Epe1779000
    Ermelo1722000
    Etten-Leur646000
    De Fryske Marren2776000
    Geertruidenberg389000
    Geldrop-Mierlo1561000
    Gemert-Bakel1089000
    Gennep3383000
    Gilze en Rijen1222000
    Goeree-Overflakkee3614000
    Goes1006000
    Goirle329000
    Gooise Meren1178000
    Gorinchem605000
    Gouda870000
    Grave310000
    Den Haag13517000
    Groningen6097000
    Gulpen-Wittem1546000
    Haaksbergen650000
    Haaren589000
    Haarlem3741000
    Haarlemmermeer14462000
    Halderberge597000
    Hardenberg1976000
    Harderwijk1712000
    Hardinxveld-Giessendam100000
    Harlingen466000
    Hattem404000
    Heemskerk
    Heemstede331000
    Heerde615000
    Heerenveen1079000
    Heerhugowaard456000
    Heerlen
    Heeze-Leende365000
    Heiloo298000
    Den Helder1110000
    Hellendoorn1216000
    Hellevoetsluis564000
    Helmond1115000
    Hendrik-Ido-Ambacht175000
    Hengelo2184000
    's-Hertogenbosch3484000
    Heumen322000
    Heusden665000
    Hillegom236000
    Hilvarenbeek622000
    Hilversum1819000
    Hoeksche Waard919000
    Hof van Twente1670000
    Het Hogeland
    Hollands Kroon818000
    Hoogeveen993000
    Hoorn1252000
    Horst aan de Maas5062000
    Houten720000
    Huizen718000
    Hulst645000
    IJsselstein319000
    Kaag en Braassem580000
    Kampen762000
    Kapelle307000
    Katwijk1024000
    Kerkrade1073000
    Koggenland319000
    Krimpen aan den IJssel249000
    Krimpenerwaard749000
    Laarbeek567000
    Landerd328000
    Landgraaf830000
    Landsmeer91000
    Langedijk507000
    Lansingerland498000
    Laren356000
    Leeuwarden2889000
    Leiden2505000
    Leiderdorp356000
    Leidschendam-Voorburg1041000
    Lelystad796000
    Leudal872000
    Leusden612000
    Lingewaard571000
    Lisse310000
    Lochem1889000
    Loon op Zand644000
    Lopik79000
    Loppersum218000
    Losser1168000
    Maasdriel470000
    Maasgouw
    Maassluis243000
    Maastricht6042000
    Medemblik1236000
    Meerssen434000
    Meierijstad1828000
    Meppel688000
    Middelburg1411000
    Midden-Delfland210000
    Midden-Drenthe1806000
    Midden-Groningen1345000
    Mill en Sint Hubert184000
    Moerdijk734000
    Molenlanden419000
    Montferland1563000
    Montfoort185000
    Mook en Middelaar313000
    Neder-Betuwe362000
    Nederweert451000
    Nieuwegein975000
    Nieuwkoop663000
    Nijkerk901000
    Nijmegen4804000
    Nissewaard957000
    Noardeast-Fryslân1083000
    Noord-Beveland2315000
    Noordenveld1070000
    Noordoostpolder1120000
    Noordwijk5228000
    Nuenen c.a.372000
    Nunspeet2243000
    Oegstgeest338000
    Oirschot622000
    Oisterwijk1300000
    Oldambt965000
    Oldebroek1020000
    Oldenzaal695000
    Olst-Wijhe353000
    Ommen1520000
    Oost Gelre1607000
    Oosterhout2091000
    Ooststellingwerf1062000
    Oostzaan138000
    Opmeer266000
    Opsterland888000
    Oss1659000
    Oude IJsselstreek911000
    Ouder-Amstel303000
    Oudewater112000
    Overbetuwe1062000
    Papendrecht245000
    Peel en Maas1146000
    Pekela139000
    Pijnacker-Nootdorp688000
    Purmerend614000
    Putten1559000
    Raalte978000
    Reimerswaal453000
    Renkum1333000
    Renswoude91000
    Reusel-De Mierden380000
    Rheden1217000
    Rhenen699000
    Ridderkerk1110000
    Rijssen-Holten2096000
    Rijswijk856000
    Roerdalen891000
    Roermond2061000
    De Ronde Venen979000
    Roosendaal1473000
    Rotterdam10206000
    Rozendaal25000
    Rucphen347000
    Schagen3335000
    Scherpenzeel348000
    Schiedam1009000
    Schiermonnikoog978000
    Schouwen-Duiveland5788000
    Simpelveld448000
    Sint Anthonis217000
    Sint-Michielsgestel694000
    Sittard-Geleen
    Sliedrecht241000
    Sluis4895000
    Smallingerland1055000
    Soest1516000
    Someren418000
    Son en Breugel342000
    Stadskanaal432000
    Staphorst465000
    Stede Broec168000
    Steenbergen472000
    Steenwijkerland2112000
    Stein709000
    Stichtse Vecht1596000
    Súdwest-Fryslân3342000
    Terneuzen1642000
    Terschelling2710000
    Texel6192000
    Teylingen699000
    Tholen499000
    Tiel1147000
    Tilburg3969000
    Tubbergen1083000
    Twenterand440000
    Tynaarlo1501000
    Tytsjerksteradiel1030000
    Uden980000
    Uitgeest305000
    Uithoorn327000
    Urk225000
    Utrecht5720000
    Utrechtse Heuvelrug2239000
    Vaals1613000
    Valkenburg aan de Geul
    Valkenswaard711000
    Veendam512000
    Veenendaal1097000
    Veere6318000
    Veldhoven1589000
    Velsen
    Venlo5048000
    Venray845000
    Vijfheerenlanden
    Vlaardingen1061000
    Vlieland1148000
    Vlissingen1037000
    Voerendaal308000
    Voorschoten592000
    Voorst500000
    Vught966000
    Waadhoeke527000
    Waalre446000
    Waalwijk1140000
    Waddinxveen275000
    Wageningen1063000
    Wassenaar799000
    Waterland698000
    Weert
    Weesp206000
    West Betuwe789000
    West Maas en Waal462000
    Westerkwartier962719
    Westerveld2592000
    Westervoort115000
    Westerwolde
    Westland1453000
    Weststellingwerf958000
    Westvoorne477000
    Wierden667000
    Wijchen595000
    Wijdemeren727000
    Wijk bij Duurstede254000
    Winterswijk1546000
    Woensdrecht832000
    Woerden733000
    De Wolden1172000
    Wormerland339000
    Woudenberg249000
    Zaanstad2208000
    Zaltbommel900000
    Zandvoort2609000
    Zeewolde3438000
    Zeist1855000
    Zevenaar893000
    Zoetermeer1525000
    Zoeterwoude133000
    Zuidplas
    Zundert615000
    Zutphen792000
    Zwartewaterland299000
    Zwijndrecht
    Zwolle2944000
    Bron: CBS
    | 2017
    Kennisbank Energiebesparing en Winst

    Kennisbank Energiebesparing en Winst

    http://www.infomil.nl/energiewinst

    Sport en recreatie erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/sportrecreatie

    Tankstations en wasstraten erkende maatregelen

    https://infomil.nl/tankenwas

    Choose one area

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    ...Gebied... vergelijken met

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    Mijn Regio

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    Mijn Mosaic

    Binnen ‘Mijn Mosaic’ kunt u zelf thema’s samenstellen en deze delen met geinteresseerden. Hieronder in het kort de stappen om uw eigen thema te maken.

    1. Thema aanmaken
    Maak een thema aan door op het stersymbool te klikken. U kunt vervolgens de naam van thema wijzigen. Er is een maximum van vier thema’s.

    2. Tegels toevoegen
    Blader naar het thema van waaruit u tegels wilt toevoegen. Via het stersymbool kunt u de tegel toevoegen aan uw eigen thema. Deze knop verschijnt als u met de muis over een tegel gaat.

    3. Tegels indelen
    Nadat de tegels zijn toegevoegd kunt u de volgorde nog wijzigen. Ga hiervoor naar Mijn Mosaic en selecteer het thema. Als u met de muis over een tegel gaat verschijnt er een knop om tegels te verplaatsen en een knop om de tegel te verwijderen.

    4. Thema delen
    Het thema kan worden gedeeld via een URL die u kunt vinden in het wijzig thema dialoog.

    Het thema bevat nog geen tegels. Volg onderstaande stappen om tegels toe te voegen en het thema te delen.

    1. Tegels toevoegen
    Blader naar het thema van waaruit u tegels wilt toevoegen. Via het ster symbool in een tegel kunt u de tegel toevoegen aan uw eigen thema. Deze knop verschijnt als u met de muis over een tegel gaat.

    2. Tegels indelen
    Nadat de tegels zijn toegevoegd kunt u de volgorde nog wijzigen. Ga hiervoor naar Mijn Mosaic en selecteer het thema. Als u met de muis over een tegel gaat verschijnt er een knop om tegels te verplaatsen en een knop om de tegel te verwijderen.

    3. Thema delen
    Het thema kan worden gedeeld via een URL die u kunt vinden in het wijzig thema dialoog.

    Uw zoekopdracht {searchText} heeft helaas geen resulaten opgeleverd.

    Select period level