Loading...

Modified: 

Modified: 

Theme modified: 

Modified: 

    Link Empty
    Icoon

    Gegevens gewijzigd




    Wachtwoord gewijzigd



    please wait...

    Click "Ok" to open the live version in a new tab or window.

    Tegel Insluiten

    Met onderstaande HTML code kunt u een tegel publiceren op uw eigen website.

    gebiedsselectie thema's navigatie tegels sidebar indicator info
    Toon als grid Toon als lijst

    Niet toonbaar

    Niet toonbaar

    Elektriciteitsgebruik Horeca

    kWh

    GebiedWaarde (kWh)
    Aa en Hunze11174000
    Aalsmeer3567000
    Aalten2382000
    Achtkarspelen1907000
    Alblasserdam2282000
    Albrandswaard1130000
    Alkmaar14920000
    Almelo5019000
    Almere22280000
    Alphen aan den Rijn14099000
    Alphen-Chaam4181000
    Altena4148000
    Ameland11436000
    Amersfoort
    Amstelveen13635000
    Amsterdam367664000
    Apeldoorn33216000
    Appingedam1377000
    Arnhem27829000
    Assen6551000
    Asten6869000
    Baarle-Nassau3680000
    Baarn4678000
    Barendrecht5154000
    Barneveld15074000
    Beek2365000
    Beekdaelen3568000
    Beemster807000
    Beesel
    Berg en Dal6532000
    Bergeijk9758000
    Bergen (L.)
    Bergen (NH.)14404000
    Bergen op Zoom10555000
    Berkelland5914000
    Bernheze4164000
    Best3416000
    Beuningen3006000
    Beverwijk6889000
    De Bilt
    Bladel6807000
    Blaricum1375000
    Bloemendaal
    Bodegraven-Reeuwijk4139000
    Boekel1379000
    Borger-Odoorn7385000
    Borne1976000
    Borsele2161000
    Boxmeer4449000
    Boxtel3166000
    Breda32939000
    Brielle3554000
    Bronckhorst5892000
    Brummen4352000
    Brunssum3634000
    Bunnik3494000
    Bunschoten2460000
    Buren3976000
    Capelle aan den IJssel6985000
    Castricum5225000
    Coevorden12844000
    Cranendonck2686000
    Cuijk4461000
    Culemborg2267000
    Dalfsen4804000
    Dantumadiel903000
    Delft16602000
    Delfzijl2706000
    Deurne5847000
    Deventer12488000
    Diemen3476000
    Dinkelland7635000
    Doesburg2141000
    Doetinchem7144000
    Dongen1834000
    Dordrecht14214000
    Drechterland1012000
    Drimmelen2984000
    Dronten6484000
    Druten1709000
    Duiven4367000
    Echt-Susteren5647000
    Edam-Volendam6344000
    Ede20050000
    Eemnes1894000
    Eersel4902000
    Eijsden-Margraten4673000
    Eindhoven52093000
    Elburg4117000
    Emmen14639000
    Enkhuizen2739000
    Enschede25502000
    Epe7880000
    Ermelo10106000
    Etten-Leur5234000
    De Fryske Marren12314000
    Geertruidenberg2912000
    Geldrop-Mierlo5477000
    Gemert-Bakel5989000
    Gennep
    Gilze en Rijen4712000
    Goeree-Overflakkee14352000
    Goes7364000
    Goirle3422000
    Gooise Meren7210000
    Gorinchem5191000
    Gouda6822000
    Grave2034000
    Den Haag98571000
    Groningen36949000
    Gulpen-Wittem8263000
    Haaksbergen3607000
    Haaren3055000
    Haarlem
    Haarlemmermeer130358000
    Halderberge4283000
    Hardenberg10687000
    Harderwijk8678000
    Hardinxveld-Giessendam939000
    Harlingen2566000
    Hattem1940000
    Heemskerk2170000
    Heemstede1724000
    Heerde2791000
    Heerenveen6186000
    Heerhugowaard4641000
    Heerlen14744000
    Heeze-Leende2646000
    Heiloo1669000
    Den Helder8674000
    Hellendoorn4659000
    Hellevoetsluis4667000
    Helmond8491000
    Hendrik-Ido-Ambacht2223000
    Hengelo9952000
    's-Hertogenbosch27567000
    Heumen2905000
    Heusden4084000
    Hillegom1567000
    Hilvarenbeek4317000
    Hilversum10668000
    Hoeksche Waard6346000
    Hof van Twente7501000
    Het Hogeland4531200
    Hollands Kroon5106000
    Hoogeveen5224000
    Hoorn8601000
    Horst aan de Maas16423000
    Houten5859000
    Huizen3698000
    Hulst3931000
    IJsselstein2573000
    Kaag en Braassem3840000
    Kampen5621000
    Kapelle1429000
    Katwijk6525000
    Kerkrade6925000
    Koggenland2245000
    Krimpen aan den IJssel1326000
    Krimpenerwaard4395000
    Laarbeek2859000
    Landerd2716000
    Landgraaf3303000
    Landsmeer583000
    Langedijk4479000
    Lansingerland4772000
    Laren2326000
    Leeuwarden18609000
    Leiden20783000
    Leiderdorp3274000
    Leidschendam-Voorburg6954000
    Lelystad9018000
    Leudal5285000
    Leusden3495000
    Lingewaard4146000
    Lisse2313000
    Lochem7832000
    Loon op Zand4841000
    Lopik913000
    Loppersum723000
    Losser4459000
    Maasdriel3165000
    Maasgouw5480000
    Maassluis1574000
    Maastricht43539000
    Medemblik4862000
    Meerssen2486000
    Meierijstad14399000
    Meppel4662000
    Middelburg8742000
    Midden-Delfland1292000
    Midden-Drenthe6091000
    Midden-Groningen5384000
    Mill en Sint Hubert1085000
    Moerdijk5987000
    Molenlanden2841000
    Montferland6383000
    Montfoort1176000
    Mook en Middelaar
    Neder-Betuwe3370000
    Nederweert2720000
    Nieuwegein8557000
    Nieuwkoop2572000
    Nijkerk5402000
    Nijmegen29617000
    Nissewaard7497000
    Noardeast-Fryslân4096000
    Noord-Beveland11381000
    Noordenveld4469000
    Noordoostpolder6028000
    Noordwijk21838000
    Nuenen c.a.2530000
    Nunspeet10420000
    Oegstgeest2521000
    Oirschot5090000
    Oisterwijk8869000
    Oldambt4100000
    Oldebroek3346000
    Oldenzaal3487000
    Olst-Wijhe2246000
    Ommen7197000
    Oost Gelre4221000
    Oosterhout11422000
    Ooststellingwerf3847000
    Oostzaan3310000
    Opmeer2461000
    Opsterland4191000
    Oss11535000
    Oude IJsselstreek4687000
    Ouder-Amstel2058000
    Oudewater533000
    Overbetuwe5816000
    Papendrecht2783000
    Peel en Maas8502000
    Pekela494000
    Pijnacker-Nootdorp5446000
    Purmerend5956000
    Putten7612000
    Raalte4623000
    Reimerswaal2150000
    Renkum
    Renswoude745000
    Reusel-De Mierden2292000
    Rheden5794000
    Rhenen
    Ridderkerk10951000
    Rijssen-Holten6778000
    Rijswijk8515000
    Roerdalen3957000
    Roermond15899000
    De Ronde Venen6158000
    Roosendaal11484000
    Rotterdam143201000
    Rozendaal
    Rucphen2931000
    Schagen12685000
    Scherpenzeel1294000
    Schiedam6404000
    Schiermonnikoog2345000
    Schouwen-Duiveland26695000
    Simpelveld1215000
    Sint Anthonis1475000
    Sint-Michielsgestel3096000
    Sittard-Geleen12791000
    Sliedrecht1496000
    Sluis25576000
    Smallingerland6797000
    Soest6388000
    Someren2395000
    Son en Breugel2829000
    Stadskanaal2424000
    Staphorst2372000
    Stede Broec873000
    Steenbergen2576000
    Steenwijkerland11040000
    Stein5677000
    Stichtse Vecht
    Súdwest-Fryslân16255000
    Terneuzen8401000
    Terschelling8736000
    Texel21711000
    Teylingen5222000
    Tholen3280000
    Tiel6607000
    Tilburg30339000
    Tubbergen4836000
    Twenterand2022000
    Tynaarlo7364000
    Tytsjerksteradiel4011000
    Uden7329000
    Uitgeest1242000
    Uithoorn2485000
    Urk1781000
    Utrecht65040000
    Utrechtse Heuvelrug9681000
    Vaals6751000
    Valkenburg aan de Geul13460000
    Valkenswaard5245000
    Veendam2265000
    Veenendaal7935000
    Veere26907000
    Veldhoven7612000
    Velsen9385000
    Venlo23830000
    Venray6491000
    Vijfheerenlanden7963000
    Vlaardingen7454000
    Vlieland3899000
    Vlissingen6565000
    Voerendaal1356000
    Voorschoten4922000
    Voorst2570000
    Vught5776000
    Waadhoeke2169000
    Waalre2092000
    Waalwijk7727000
    Waddinxveen1537000
    Wageningen5002000
    Wassenaar4944000
    Waterland3199000
    Weert9434000
    Weesp1513000
    West Betuwe6152000
    West Maas en Waal2882000
    Westerkwartier4731800
    Westerveld7189000
    Westervoort930000
    Westerwolde3982000
    Westland11855000
    Weststellingwerf3044000
    Westvoorne6051000
    Wierden3588000
    Wijchen4180000
    Wijdemeren4088000
    Wijk bij Duurstede1569000
    Winterswijk6624000
    Woensdrecht4375000
    Woerden5239000
    De Wolden3754000
    Wormerland1993000
    Woudenberg1697000
    Zaanstad16658000
    Zaltbommel7421000
    Zandvoort11058000
    Zeewolde11149000
    Zeist9642000
    Zevenaar
    Zoetermeer14591000
    Zoeterwoude1091000
    Zuidplas4848000
    Zundert4678000
    Zutphen4827000
    Zwartewaterland1642000
    Zwijndrecht4092000
    Zwolle22500000
    Bron: CBS
    | 2018
    Energiebesparende (erkende) maatregelen Autoschadeherstelbedrijven

    Autoschadeherstel erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/autoschadeherstel
    Energiebesparende (erkende) maatregelen Commerciële datacenters

    Datacenters erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/datacenters

    Detailhandel erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/detailhandel

    Horeca erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/hotelsrestaurants
    Energiebesparende (erkende) maatregelen kantoren

    Kantoren erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/kantoren

    Mobiliteitsbranche erkende maatregelen

    https://infomil.nl/mobiliteit

    Gasgebruik Horeca

    m3

    GebiedWaarde (m3)
    Aa en Hunze2715000
    Aalsmeer457000
    Aalten460000
    Achtkarspelen340000
    Alblasserdam212000
    Albrandswaard259000
    Alkmaar1923000
    Almelo2818000
    Almere651000
    Alphen aan den Rijn1471000
    Alphen-Chaam555000
    Altena870000
    Ameland3690000
    Amersfoort2893000
    Amstelveen1437000
    Amsterdam41731000
    Apeldoorn7332000
    Appingedam276000
    Arnhem3645000
    Assen1847000
    Asten762000
    Baarle-Nassau342000
    Baarn847000
    Barendrecht439000
    Barneveld3069000
    Beek
    Beekdaelen729000
    Beemster
    Beesel1900000
    Berg en Dal1217000
    Bergeijk3415000
    Bergen (L.)606000
    Bergen (NH.)4010000
    Bergen op Zoom1526000
    Berkelland1237000
    Bernheze605000
    Best451000
    Beuningen668000
    Beverwijk1196000
    De Bilt857000
    Bladel1962000
    Blaricum214000
    Bloemendaal477000
    Bodegraven-Reeuwijk680000
    Boekel183000
    Borger-Odoorn2620000
    Borne446000
    Borsele418000
    Boxmeer1429000
    Boxtel532000
    Breda4072000
    Brielle417000
    Bronckhorst1114000
    Brummen1309000
    Brunssum634000
    Bunnik530000
    Bunschoten258000
    Buren398000
    Capelle aan den IJssel795000
    Castricum1262000
    Coevorden4781000
    Cranendonck371000
    Cuijk778000
    Culemborg203000
    Dalfsen780000
    Dantumadiel231000
    Delft2198000
    Delfzijl555000
    Deurne1054000
    Deventer1757000
    Diemen199000
    Dinkelland1573000
    Doesburg427000
    Doetinchem1063000
    Dongen341000
    Dordrecht2533000
    Drechterland200000
    Drimmelen564000
    Dronten1294000
    Druten260000
    Duiven529000
    Echt-Susteren1310000
    Edam-Volendam1167000
    Ede3360000
    Eemnes326000
    Eersel877000
    Eijsden-Margraten
    Eindhoven6633000
    Elburg606000
    Emmen3127000
    Enkhuizen429000
    Enschede3631000
    Epe1887000
    Ermelo1648000
    Etten-Leur643000
    De Fryske Marren2954000
    Geertruidenberg398000
    Geldrop-Mierlo1547000
    Gemert-Bakel1074000
    Gennep3388000
    Gilze en Rijen1242000
    Goeree-Overflakkee3399000
    Goes990000
    Goirle337000
    Gooise Meren1165000
    Gorinchem630000
    Gouda938000
    Grave281000
    Den Haag13539000
    Groningen6032000
    Gulpen-Wittem1660000
    Haaksbergen655000
    Haaren599000
    Haarlem3590000
    Haarlemmermeer19001000
    Halderberge1113000
    Hardenberg2004000
    Harderwijk1752000
    Hardinxveld-Giessendam90000
    Harlingen519000
    Hattem411000
    Heemskerk474000
    Heemstede350000
    Heerde623000
    Heerenveen1118000
    Heerhugowaard493000
    Heerlen2179000
    Heeze-Leende370000
    Heiloo297000
    Den Helder1211000
    Hellendoorn1196000
    Hellevoetsluis641000
    Helmond1284000
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Hengelo2110000
    's-Hertogenbosch3524000
    Heumen294000
    Heusden694000
    Hillegom269000
    Hilvarenbeek617000
    Hilversum1878000
    Hoeksche Waard
    Hof van Twente1598000
    Het Hogeland1072081
    Hollands Kroon808000
    Hoogeveen998000
    Hoorn1178000
    Horst aan de Maas5057000
    Houten670000
    Huizen657000
    Hulst737000
    IJsselstein329000
    Kaag en Braassem624000
    Kampen769000
    Kapelle309000
    Katwijk909000
    Kerkrade1089000
    Koggenland314000
    Krimpen aan den IJssel291000
    Krimpenerwaard720000
    Laarbeek562000
    Landerd313000
    Landgraaf
    Landsmeer84000
    Langedijk
    Lansingerland458000
    Laren350000
    Leeuwarden2835000
    Leiden2523000
    Leiderdorp398000
    Leidschendam-Voorburg1032000
    Lelystad798000
    Leudal888000
    Leusden598000
    Lingewaard567000
    Lisse
    Lochem1808000
    Loon op Zand571000
    Lopik85000
    Loppersum208000
    Losser1233000
    Maasdriel451000
    Maasgouw1153000
    Maassluis238000
    Maastricht5968000
    Medemblik1290000
    Meerssen431000
    Meierijstad1837000
    Meppel678000
    Middelburg1354000
    Midden-Delfland212000
    Midden-Drenthe1750000
    Midden-Groningen1565000
    Mill en Sint Hubert189000
    Moerdijk782000
    Molenlanden398000
    Montferland1567000
    Montfoort189000
    Mook en Middelaar299000
    Neder-Betuwe374000
    Nederweert323000
    Nieuwegein708000
    Nieuwkoop624000
    Nijkerk850000
    Nijmegen4566000
    Nissewaard
    Noardeast-Fryslân1017000
    Noord-Beveland2577000
    Noordenveld1084000
    Noordoostpolder1068000
    Noordwijk5599000
    Nuenen c.a.364000
    Nunspeet2186000
    Oegstgeest331000
    Oirschot673000
    Oisterwijk1336000
    Oldambt995000
    Oldebroek993000
    Oldenzaal687000
    Olst-Wijhe375000
    Ommen1827000
    Oost Gelre1488000
    Oosterhout2142000
    Ooststellingwerf1042000
    Oostzaan129000
    Opmeer284000
    Opsterland843000
    Oss1876000
    Oude IJsselstreek937000
    Ouder-Amstel240000
    Oudewater130000
    Overbetuwe1013000
    Papendrecht
    Peel en Maas1162000
    Pekela129000
    Pijnacker-Nootdorp713000
    Purmerend617000
    Putten1493000
    Raalte1000000
    Reimerswaal450000
    Renkum1320000
    Renswoude91000
    Reusel-De Mierden360000
    Rheden1205000
    Rhenen645000
    Ridderkerk
    Rijssen-Holten2183000
    Rijswijk
    Roerdalen917000
    Roermond2071000
    De Ronde Venen962000
    Roosendaal1613000
    Rotterdam
    Rozendaal19000
    Rucphen377000
    Schagen3442000
    Scherpenzeel404000
    Schiedam1007000
    Schiermonnikoog1056000
    Schouwen-Duiveland5982000
    Simpelveld548000
    Sint Anthonis192000
    Sint-Michielsgestel679000
    Sittard-Geleen
    Sliedrecht221000
    Sluis5122000
    Smallingerland1113000
    Soest1512000
    Someren375000
    Son en Breugel352000
    Stadskanaal539000
    Staphorst480000
    Stede Broec160000
    Steenbergen495000
    Steenwijkerland2149000
    Stein655000
    Stichtse Vecht1708000
    Súdwest-Fryslân3203000
    Terneuzen1575000
    Terschelling2908000
    Texel6300000
    Teylingen703000
    Tholen510000
    Tiel1048000
    Tilburg3699000
    Tubbergen1059000
    Twenterand397000
    Tynaarlo1580000
    Tytsjerksteradiel1093000
    Uden997000
    Uitgeest314000
    Uithoorn305000
    Urk215000
    Utrecht5398000
    Utrechtse Heuvelrug2437000
    Vaals1708000
    Valkenburg aan de Geul3278000
    Valkenswaard734000
    Veendam398000
    Veenendaal1051000
    Veere6767000
    Veldhoven2035000
    Velsen
    Venlo5108000
    Venray778000
    Vijfheerenlanden
    Vlaardingen1105000
    Vlieland1145000
    Vlissingen1088000
    Voerendaal330000
    Voorschoten551000
    Voorst486000
    Vught968000
    Waadhoeke560000
    Waalre323000
    Waalwijk1148000
    Waddinxveen269000
    Wageningen1026000
    Wassenaar792000
    Waterland659000
    Weert2489000
    Weesp201000
    West Betuwe837000
    West Maas en Waal429000
    Westerkwartier994919
    Westerveld2654000
    Westervoort138000
    Westerwolde1427000
    Westland
    Weststellingwerf779000
    Westvoorne481000
    Wierden604000
    Wijchen586000
    Wijdemeren742000
    Wijk bij Duurstede245000
    Winterswijk1345000
    Woensdrecht903000
    Woerden609000
    De Wolden1180000
    Wormerland339000
    Woudenberg213000
    Zaanstad2145000
    Zaltbommel682000
    Zandvoort2731000
    Zeewolde3431000
    Zeist2037000
    Zevenaar823000
    Zoetermeer1557000
    Zoeterwoude137000
    Zuidplas578000
    Zundert581000
    Zutphen791000
    Zwartewaterland315000
    Zwijndrecht513000
    Zwolle2774000
    Bron: CBS
    | 2016
    Kennisbank Energiebesparing en Winst

    Kennisbank Energiebesparing en Winst

    http://www.infomil.nl/energiewinst

    Sport en recreatie erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/sportrecreatie

    Tankstations en wasstraten erkende maatregelen

    https://infomil.nl/tankenwas

    Choose one area

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    ...Gebied... vergelijken met

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    Mijn Regio

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    Mijn Mosaic

    Binnen ‘Mijn Mosaic’ kunt u zelf thema’s samenstellen en deze delen met geinteresseerden. Hieronder in het kort de stappen om uw eigen thema te maken.

    1. Thema aanmaken
    Maak een thema aan door op het stersymbool te klikken. U kunt vervolgens de naam van thema wijzigen. Er is een maximum van vier thema’s.

    2. Tegels toevoegen
    Blader naar het thema van waaruit u tegels wilt toevoegen. Via het stersymbool kunt u de tegel toevoegen aan uw eigen thema. Deze knop verschijnt als u met de muis over een tegel gaat.

    3. Tegels indelen
    Nadat de tegels zijn toegevoegd kunt u de volgorde nog wijzigen. Ga hiervoor naar Mijn Mosaic en selecteer het thema. Als u met de muis over een tegel gaat verschijnt er een knop om tegels te verplaatsen en een knop om de tegel te verwijderen.

    4. Thema delen
    Het thema kan worden gedeeld via een URL die u kunt vinden in het wijzig thema dialoog.

    Het thema bevat nog geen tegels. Volg onderstaande stappen om tegels toe te voegen en het thema te delen.

    1. Tegels toevoegen
    Blader naar het thema van waaruit u tegels wilt toevoegen. Via het ster symbool in een tegel kunt u de tegel toevoegen aan uw eigen thema. Deze knop verschijnt als u met de muis over een tegel gaat.

    2. Tegels indelen
    Nadat de tegels zijn toegevoegd kunt u de volgorde nog wijzigen. Ga hiervoor naar Mijn Mosaic en selecteer het thema. Als u met de muis over een tegel gaat verschijnt er een knop om tegels te verplaatsen en een knop om de tegel te verwijderen.

    3. Thema delen
    Het thema kan worden gedeeld via een URL die u kunt vinden in het wijzig thema dialoog.

    Uw zoekopdracht {searchText} heeft helaas geen resulaten opgeleverd.

    Select period level