Loading...

Modified: 

Modified: 

Theme modified: 

Modified: 

    Link Empty
    Icoon

    Gegevens gewijzigd




    Wachtwoord gewijzigd



    please wait...

    Click "Ok" to open the live version in a new tab or window.

    Tegel Insluiten

    Met onderstaande HTML code kunt u een tegel publiceren op uw eigen website.

    gebiedsselectie thema's navigatie tegels sidebar indicator info
    Toon als grid Toon als lijst

    Niet toonbaar

    Niet toonbaar

    Gas geleverd aan Landbouw

    m3

    GebiedWaarde (m3)
    Aa en Hunze751000
    Aalsmeer23904000
    Aalten
    Achtkarspelen522000
    Alblasserdam
    Albrandswaard1175000
    Alkmaar1288000
    Almelo641000
    Almere14420000
    Alphen aan den Rijn3131000
    Alphen-Chaam2951000
    Altena5802000
    Ameland112000
    Amersfoort75000
    Amstelveen
    Amsterdam
    Apeldoorn1617000
    Appingedam108000
    Arnhem576000
    Assen339000
    Asten54794000
    Baarle-Nassau2195000
    Baarn67000
    Barendrecht
    Barneveld2310000
    Beek35000
    Beekdaelen223000
    Beemster2691000
    Beesel1000000
    Berg en Dal502000
    Bergeijk757000
    Bergen (L.)16133000
    Bergen (NH.)1645000
    Bergen op Zoom11523000
    Berkelland
    Bernheze2263000
    Best442000
    Beuningen1012000
    Beverwijk94000
    De Bilt492000
    Bladel1127000
    Blaricum115000
    Bloemendaal95000
    Bodegraven-Reeuwijk631000
    Boekel9114000
    Borger-Odoorn1175000
    Borne173000
    Borsele885000
    Boxmeer2058000
    Boxtel1102000
    Breda25250000
    Brielle43236000
    Bronckhorst2370000
    Brummen
    Brunssum22000
    Bunnik305000
    Bunschoten169000
    Buren922000
    Capelle aan den IJssel
    Castricum799000
    Coevorden1410000
    Cranendonck504000
    Cuijk1168000
    Culemborg28000
    Dalfsen1709000
    Dantumadiel228000
    Delft55000
    Delfzijl838000
    Deurne8642000
    Deventer852000
    Diemen
    Dinkelland5318000
    Doesburg25000
    Doetinchem797000
    Dongen18632000
    Dordrecht205000
    Drechterland9077000
    Drimmelen29210000
    Dronten3107000
    Druten266000
    Duiven2022000
    Echt-Susteren317000
    Edam-Volendam197000
    Ede3412000
    Eemnes112000
    Eersel856000
    Eijsden-Margraten411000
    Eindhoven
    Elburg305000
    Emmen57388000
    Enkhuizen8895000
    Enschede481000
    Epe996000
    Ermelo1101000
    Etten-Leur27777000
    De Fryske Marren1434000
    Geertruidenberg258000
    Geldrop-Mierlo165000
    Gemert-Bakel5242000
    Gennep200000
    Gilze en Rijen590000
    Goeree-Overflakkee8704000
    Goes214000
    Goirle305000
    Gooise Meren225000
    Gorinchem22000
    Gouda12000
    Grave255000
    Den Haag713000
    Groningen1296000
    Gulpen-Wittem139000
    Haaksbergen1095000
    Haaren2957000
    Haarlem277000
    Haarlemmermeer
    Halderberge7305000
    Hardenberg2964000
    Harderwijk801000
    Hardinxveld-Giessendam
    Harlingen
    Hattem47000
    Heemskerk4049000
    Heemstede164000
    Heerde1060000
    Heerenveen1003000
    Heerhugowaard34089000
    Heerlen18000
    Heeze-Leende482000
    Heiloo336000
    Den Helder2550000
    Hellendoorn1286000
    Hellevoetsluis
    Helmond
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Hengelo342000
    's-Hertogenbosch720000
    Heumen
    Heusden33327000
    Hillegom2178000
    Hilvarenbeek951000
    Hilversum48000
    Hoeksche Waard
    Hof van Twente3661000
    Het Hogeland
    Hollands Kroon
    Hoogeveen1112000
    Hoorn384000
    Horst aan de Maas87199000
    Houten9028000
    Huizen20000
    Hulst116000
    IJsselstein107000
    Kaag en Braassem
    Kampen38720000
    Kapelle1182000
    Katwijk17595000
    Kerkrade
    Koggenland
    Krimpen aan den IJssel
    Krimpenerwaard817000
    Laarbeek12182000
    Landerd817000
    Landgraaf76000
    Landsmeer100000
    Langedijk331000
    Lansingerland250321000
    Laren84000
    Leeuwarden2123000
    Leiden116000
    Leiderdorp24000
    Leidschendam-Voorburg5483000
    Lelystad199000
    Leudal7206000
    Leusden206000
    Lingewaard14780000
    Lisse1445000
    Lochem1836000
    Loon op Zand210000
    Lopik499000
    Loppersum594000
    Losser825000
    Maasdriel13469000
    Maasgouw293000
    Maassluis1282000
    Maastricht139000
    Medemblik97019000
    Meerssen
    Meierijstad7594000
    Meppel321000
    Middelburg1472000
    Midden-Delfland87465000
    Midden-Drenthe2316000
    Midden-Groningen
    Mill en Sint Hubert3374000
    Moerdijk20452000
    Molenlanden651000
    Montferland
    Montfoort303000
    Mook en Middelaar36000
    Neder-Betuwe1412000
    Nederweert2360000
    Nieuwegein39000
    Nieuwkoop22355000
    Nijkerk503000
    Nijmegen1264000
    Nissewaard42000
    Noardeast-Fryslân1604000
    Noord-Beveland255000
    Noordenveld688000
    Noordoostpolder
    Noordwijk5960000
    Nuenen c.a.327000
    Nunspeet453000
    Oegstgeest119000
    Oirschot
    Oisterwijk656000
    Oldambt
    Oldebroek573000
    Oldenzaal151000
    Olst-Wijhe973000
    Ommen1401000
    Oost Gelre1801000
    Oosterhout6632000
    Ooststellingwerf1046000
    Oostzaan22000
    Opmeer1528000
    Opsterland1070000
    Oss3492000
    Oude IJsselstreek1094000
    Ouder-Amstel86000
    Oudewater270000
    Overbetuwe4493000
    Papendrecht
    Peel en Maas127944000
    Pekela112000
    Pijnacker-Nootdorp115776000
    Purmerend
    Putten1161000
    Raalte2273000
    Reimerswaal2253000
    Renkum130000
    Renswoude226000
    Reusel-De Mierden1742000
    Rheden189000
    Rhenen217000
    Ridderkerk10524000
    Rijssen-Holten1064000
    Rijswijk2322000
    Roerdalen553000
    Roermond245000
    De Ronde Venen6258000
    Roosendaal13992000
    Rotterdam31130000
    Rozendaal
    Rucphen1743000
    Schagen8678000
    Scherpenzeel50000
    Schiedam59000
    Schiermonnikoog83000
    Schouwen-Duiveland22024000
    Simpelveld69000
    Sint Anthonis2294000
    Sint-Michielsgestel638000
    Sittard-Geleen268000
    Sliedrecht
    Sluis523000
    Smallingerland881000
    Soest136000
    Someren46730000
    Son en Breugel255000
    Stadskanaal
    Staphorst932000
    Stede Broec5045000
    Steenbergen56676000
    Steenwijkerland1191000
    Stein29000
    Stichtse Vecht3299000
    Súdwest-Fryslân4098000
    Terneuzen516000
    Terschelling138000
    Texel457000
    Teylingen2476000
    Tholen15705000
    Tiel106000
    Tilburg482000
    Tubbergen2275000
    Twenterand3162000
    Tynaarlo1306000
    Tytsjerksteradiel
    Uden4225000
    Uitgeest66000
    Uithoorn66761000
    Urk135000
    Utrecht216000
    Utrechtse Heuvelrug537000
    Vaals34000
    Valkenburg aan de Geul152000
    Valkenswaard142000
    Veendam379000
    Veenendaal120000
    Veere1792000
    Veldhoven1009000
    Velsen174000
    Venlo62942000
    Venray12720000
    Vijfheerenlanden
    Vlaardingen60000
    Vlieland
    Vlissingen33000
    Voerendaal125000
    Voorschoten
    Voorst2846000
    Vught218000
    Waadhoeke52140000
    Waalre56000
    Waalwijk1330000
    Waddinxveen35823000
    Wageningen1611000
    Wassenaar317000
    Waterland209000
    Weert2232000
    Weesp22000
    West Betuwe
    West Maas en Waal870000
    Westerkwartier
    Westerveld810000
    Westervoort
    Westerwolde
    Westland915213000
    Weststellingwerf1029000
    Westvoorne54894000
    Wierden930000
    Wijchen425000
    Wijdemeren386000
    Wijk bij Duurstede270000
    Winterswijk872000
    Woensdrecht1796000
    Woerden30262000
    De Wolden1720000
    Wormerland243000
    Woudenberg318000
    Zaanstad3042000
    Zaltbommel160213000
    Zandvoort
    Zeewolde833000
    Zeist101000
    Zevenaar540000
    Zoetermeer192000
    Zoeterwoude348000
    Zuidplas113033000
    Zundert9525000
    Zutphen1723000
    Zwartewaterland499000
    Zwijndrecht198000
    Zwolle740000
    Bron: CBS
    | 2018
    Levensmiddelenindustrie energiebesparende (erkende) maatregelen publiek

    Levensmiddelenindustrie erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/levensmiddelen

    Agrarische sector erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/agrarisch

    Drukkerij, papier en karton erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/drukpapierkarton

    Bouwmaterialen erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/bouwmaterialen

    Bedrijfshallen erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/bedrijfshallen

    Elektriciteitsgebruik Landbouw

    kWh

    GebiedWaarde (kWh)
    Aa en Hunze6347000
    Aalsmeer22796000
    Aalten10539000
    Achtkarspelen5451000
    Alblasserdam353000
    Albrandswaard2314000
    Alkmaar8498000
    Almelo4806000
    Almere25603000
    Alphen aan den Rijn15337000
    Alphen-Chaam13632000
    Altena16738000
    Ameland612000
    Amersfoort2410000
    Amstelveen10958000
    Amsterdam8676000
    Apeldoorn9206000
    Appingedam1008000
    Arnhem4264000
    Assen1820000
    Asten33470000
    Baarle-Nassau11252000
    Baarn506000
    Barendrecht
    Barneveld22127000
    Beek840000
    Beekdaelen2840000
    Beemster8024000
    Beesel9854000
    Berg en Dal
    Bergeijk15681000
    Bergen (L.)15312000
    Bergen (NH.)8190000
    Bergen op Zoom5479000
    Berkelland24522000
    Bernheze25449000
    Best6432000
    Beuningen3350000
    Beverwijk703000
    De Bilt3038000
    Bladel10734000
    Blaricum1878000
    Bloemendaal1694000
    Bodegraven-Reeuwijk5831000
    Boekel23279000
    Borger-Odoorn9218000
    Borne1518000
    Borsele16419000
    Boxmeer14835000
    Boxtel6019000
    Breda13734000
    Brielle40521000
    Bronckhorst23813000
    Brummen2837000
    Brunssum152000
    Bunnik4069000
    Bunschoten6017000
    Buren17351000
    Capelle aan den IJssel107000
    Castricum2093000
    Coevorden15492000
    Cranendonck4930000
    Cuijk9681000
    Culemborg1060000
    Dalfsen16771000
    Dantumadiel3620000
    Delft558000
    Delfzijl5517000
    Deurne
    Deventer9386000
    Diemen90000
    Dinkelland20268000
    Doesburg530000
    Doetinchem8789000
    Dongen9905000
    Dordrecht843000
    Drechterland36734000
    Drimmelen43520000
    Dronten35098000
    Druten5516000
    Duiven2772000
    Echt-Susteren7587000
    Edam-Volendam3483000
    Ede37115000
    Eemnes1121000
    Eersel11752000
    Eijsden-Margraten4447000
    Eindhoven3892000
    Elburg3477000
    Emmen37399000
    Enkhuizen28623000
    Enschede4189000
    Epe9634000
    Ermelo5301000
    Etten-Leur15360000
    De Fryske Marren20042000
    Geertruidenberg2140000
    Geldrop-Mierlo2161000
    Gemert-Bakel31458000
    Gennep3752000
    Gilze en Rijen5912000
    Goeree-Overflakkee17847000
    Goes4058000
    Goirle3194000
    Gooise Meren1366000
    Gorinchem308000
    Gouda411000
    Grave3101000
    Den Haag6378000
    Groningen6514000
    Gulpen-Wittem3177000
    Haaksbergen8785000
    Haaren9326000
    Haarlem1124000
    Haarlemmermeer109961000
    Halderberge9076000
    Hardenberg28790000
    Harderwijk2349000
    Hardinxveld-Giessendam925000
    Harlingen2189000
    Hattem636000
    Heemskerk21537000
    Heemstede1996000
    Heerde2210000
    Heerenveen10051000
    Heerhugowaard27405000
    Heerlen947000
    Heeze-Leende8147000
    Heiloo2082000
    Den Helder9563000
    Hellendoorn10859000
    Hellevoetsluis
    Helmond3878000
    Hendrik-Ido-Ambacht7176000
    Hengelo2372000
    's-Hertogenbosch8486000
    Heumen2771000
    Heusden26260000
    Hillegom14927000
    Hilvarenbeek13802000
    Hilversum677000
    Hoeksche Waard20244000
    Hof van Twente22032000
    Het Hogeland
    Hollands Kroon62833000
    Hoogeveen7284000
    Hoorn986000
    Horst aan de Maas107660000
    Houten9023000
    Huizen350000
    Hulst8249000
    IJsselstein1400000
    Kaag en Braassem34800000
    Kampen23669000
    Kapelle7394000
    Katwijk24494000
    Kerkrade252000
    Koggenland35585000
    Krimpen aan den IJssel366000
    Krimpenerwaard9185000
    Laarbeek33922000
    Landerd12220000
    Landgraaf538000
    Landsmeer846000
    Langedijk6664000
    Lansingerland273247000
    Laren1098000
    Leeuwarden12148000
    Leiden1061000
    Leiderdorp252000
    Leidschendam-Voorburg12457000
    Lelystad7249000
    Leudal33295000
    Leusden3710000
    Lingewaard16199000
    Lisse7028000
    Lochem15254000
    Loon op Zand2798000
    Lopik6469000
    Loppersum6414000
    Losser5656000
    Maasdriel46471000
    Maasgouw1256000
    Maassluis
    Maastricht1183000
    Medemblik77577000
    Meerssen1292000
    Meierijstad43999000
    Meppel3170000
    Middelburg4381000
    Midden-Delfland121624000
    Midden-Drenthe24307000
    Midden-Groningen13117000
    Mill en Sint Hubert10160000
    Moerdijk29286000
    Molenlanden13343000
    Montferland14100000
    Montfoort3913000
    Mook en Middelaar481000
    Neder-Betuwe10402000
    Nederweert23673000
    Nieuwegein1367000
    Nieuwkoop27333000
    Nijkerk5991000
    Nijmegen3459000
    Nissewaard1979000
    Noardeast-Fryslân
    Noord-Beveland6120000
    Noordenveld6664000
    Noordoostpolder122583000
    Noordwijk28598000
    Nuenen c.a.3930000
    Nunspeet3001000
    Oegstgeest771000
    Oirschot15170000
    Oisterwijk8287000
    Oldambt7928000
    Oldebroek4319000
    Oldenzaal486000
    Olst-Wijhe9138000
    Ommen11545000
    Oost Gelre19607000
    Oosterhout6150000
    Ooststellingwerf12014000
    Oostzaan213000
    Opmeer4810000
    Opsterland11777000
    Oss18215000
    Oude IJsselstreek11784000
    Ouder-Amstel865000
    Oudewater3530000
    Overbetuwe11199000
    Papendrecht888000
    Peel en Maas86110000
    Pekela1181000
    Pijnacker-Nootdorp167345000
    Purmerend427000
    Putten8684000
    Raalte20072000
    Reimerswaal86878000
    Renkum994000
    Renswoude3255000
    Reusel-De Mierden18286000
    Rheden1249000
    Rhenen2989000
    Ridderkerk
    Rijssen-Holten7299000
    Rijswijk727000
    Roerdalen4671000
    Roermond2037000
    De Ronde Venen8644000
    Roosendaal16284000
    Rotterdam19386000
    Rozendaal
    Rucphen7444000
    Schagen55836000
    Scherpenzeel2465000
    Schiedam618000
    Schiermonnikoog762000
    Schouwen-Duiveland16932000
    Simpelveld868000
    Sint Anthonis28896000
    Sint-Michielsgestel6376000
    Sittard-Geleen2039000
    Sliedrecht234000
    Sluis10314000
    Smallingerland5136000
    Soest1644000
    Someren63904000
    Son en Breugel2862000
    Stadskanaal
    Staphorst9166000
    Stede Broec27226000
    Steenbergen106610000
    Steenwijkerland13399000
    Stein717000
    Stichtse Vecht7070000
    Súdwest-Fryslân31537000
    Terneuzen44870000
    Terschelling447000
    Texel5578000
    Teylingen13123000
    Tholen15340000
    Tiel2327000
    Tilburg4545000
    Tubbergen17589000
    Twenterand8313000
    Tynaarlo5809000
    Tytsjerksteradiel
    Uden24372000
    Uitgeest871000
    Uithoorn48358000
    Urk981000
    Utrecht3165000
    Utrechtse Heuvelrug5524000
    Vaals822000
    Valkenburg aan de Geul1608000
    Valkenswaard
    Veendam3070000
    Veenendaal1406000
    Veere7511000
    Veldhoven4459000
    Velsen7043000
    Venlo31944000
    Venray70803000
    Vijfheerenlanden9792000
    Vlaardingen411000
    Vlieland
    Vlissingen860000
    Voerendaal1647000
    Voorschoten1035000
    Voorst10896000
    Vught1682000
    Waadhoeke31791000
    Waalre1026000
    Waalwijk4134000
    Waddinxveen78953000
    Wageningen5549000
    Wassenaar2341000
    Waterland2760000
    Weert13316000
    Weesp821000
    West Betuwe47464000
    West Maas en Waal8505000
    Westerkwartier
    Westerveld8565000
    Westervoort66000
    Westerwolde
    Westland934346000
    Weststellingwerf13093000
    Westvoorne35785000
    Wierden9589000
    Wijchen6192000
    Wijdemeren2330000
    Wijk bij Duurstede3898000
    Winterswijk10585000
    Woensdrecht6892000
    Woerden8470000
    De Wolden16528000
    Wormerland2541000
    Woudenberg4310000
    Zaanstad6538000
    Zaltbommel184563000
    Zandvoort226000
    Zeewolde23162000
    Zeist2361000
    Zevenaar5609000
    Zoetermeer1508000
    Zoeterwoude1314000
    Zuidplas91175000
    Zundert21368000
    Zutphen2361000
    Zwartewaterland5049000
    Zwijndrecht482000
    Zwolle5095000
    Bron: CBS
    | 2018
    Kennisbank Energiebesparing en Winst

    Kennisbank Energiebesparing en Winst

    http://www.infomil.nl/energiewinst
    Rubber- en kunststofindustrie energiebesparende (erkende) maatregelen

    Rubber- en kunststofindustrie erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/rubberenkunststof
    Energiebesparende (erkende) maatregelen Metalelektro en MKB-metaal

    Metalelektro erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/metaal

    Verf en drukinkt erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/verfeninkt

    Choose one area

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    ...Gebied... vergelijken met

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    Mijn Regio

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    Mijn Mosaic

    Binnen ‘Mijn Mosaic’ kunt u zelf thema’s samenstellen en deze delen met geinteresseerden. Hieronder in het kort de stappen om uw eigen thema te maken.

    1. Thema aanmaken
    Maak een thema aan door op het stersymbool te klikken. U kunt vervolgens de naam van thema wijzigen. Er is een maximum van vier thema’s.

    2. Tegels toevoegen
    Blader naar het thema van waaruit u tegels wilt toevoegen. Via het stersymbool kunt u de tegel toevoegen aan uw eigen thema. Deze knop verschijnt als u met de muis over een tegel gaat.

    3. Tegels indelen
    Nadat de tegels zijn toegevoegd kunt u de volgorde nog wijzigen. Ga hiervoor naar Mijn Mosaic en selecteer het thema. Als u met de muis over een tegel gaat verschijnt er een knop om tegels te verplaatsen en een knop om de tegel te verwijderen.

    4. Thema delen
    Het thema kan worden gedeeld via een URL die u kunt vinden in het wijzig thema dialoog.

    Het thema bevat nog geen tegels. Volg onderstaande stappen om tegels toe te voegen en het thema te delen.

    1. Tegels toevoegen
    Blader naar het thema van waaruit u tegels wilt toevoegen. Via het ster symbool in een tegel kunt u de tegel toevoegen aan uw eigen thema. Deze knop verschijnt als u met de muis over een tegel gaat.

    2. Tegels indelen
    Nadat de tegels zijn toegevoegd kunt u de volgorde nog wijzigen. Ga hiervoor naar Mijn Mosaic en selecteer het thema. Als u met de muis over een tegel gaat verschijnt er een knop om tegels te verplaatsen en een knop om de tegel te verwijderen.

    3. Thema delen
    Het thema kan worden gedeeld via een URL die u kunt vinden in het wijzig thema dialoog.

    Uw zoekopdracht {searchText} heeft helaas geen resulaten opgeleverd.

    Select period level