Loading...

Modified: 

Modified: 

Theme modified: 

Modified: 

    Link Empty
    Icoon

    Gegevens gewijzigd




    Wachtwoord gewijzigd



    please wait...

    Click "Ok" to open the live version in a new tab or window.

    Tegel Insluiten

    Met onderstaande HTML code kunt u een tegel publiceren op uw eigen website.

    gebiedsselectie thema's navigatie tegels sidebar indicator info
    Toon als grid Toon als lijst

    Gasgebruik Onderwijs

    m3

    GebiedWaarde (m3)
    Aa en Hunze179000
    Aalsmeer280000
    Aalten319000
    Achtkarspelen400000
    Alblasserdam132000
    Albrandswaard129000
    Alkmaar1815000
    Almelo1783000
    Almere1096000
    Alphen aan den Rijn1475000
    Alphen-Chaam40000
    Altena586000
    Ameland20000
    Amersfoort3899000
    Amstelveen988000
    Amsterdam38871000
    Apeldoorn3682000
    Appingedam260000
    Arnhem3659000
    Assen839000
    Asten141000
    Baarle-Nassau45000
    Baarn309000
    Barendrecht288000
    Barneveld794000
    Beek119000
    Beekdaelen274000
    Beemster74000
    Beesel117000
    Berg en Dal306000
    Bergeijk112000
    Bergen (L.)144000
    Bergen (NH.)542000
    Bergen op Zoom1002000
    Berkelland803000
    Bernheze331000
    Best290000
    Beuningen58000
    Beverwijk455000
    De Bilt690000
    Bladel386000
    Blaricum100000
    Bloemendaal789000
    Bodegraven-Reeuwijk148000
    Boekel79000
    Borger-Odoorn233000
    Borne113000
    Borsele121000
    Boxmeer431000
    Boxtel1044000
    Breda2911000
    Brielle228000
    Bronckhorst281000
    Brummen114000
    Brunssum535000
    Bunnik142000
    Bunschoten226000
    Buren174000
    Capelle aan den IJssel586000
    Castricum402000
    Coevorden455000
    Cranendonck191000
    Cuijk359000
    Culemborg352000
    Dalfsen179000
    Dantumadiel229000
    Delft12768000
    Delfzijl298000
    Deurne444000
    Deventer1796000
    Diemen110000
    Dinkelland227000
    Doesburg29000
    Doetinchem1752000
    Dongen399000
    Dordrecht1511000
    Drechterland88000
    Drimmelen213000
    Dronten712000
    Druten270000
    Duiven104000
    Echt-Susteren280000
    Edam-Volendam403000
    Ede1729000
    Eemnes71000
    Eersel241000
    Eijsden-Margraten142000
    Eindhoven9893000
    Elburg304000
    Emmen1972000
    Enkhuizen152000
    Enschede4003000
    Epe460000
    Ermelo566000
    Etten-Leur521000
    De Fryske Marren554000
    Geertruidenberg238000
    Geldrop-Mierlo571000
    Gemert-Bakel459000
    Gennep206000
    Gilze en Rijen102000
    Goeree-Overflakkee697000
    Goes893000
    Goirle184000
    Gooise Meren816000
    Gorinchem928000
    Gouda2028000
    Grave143000
    Den Haag7786000
    Groningen11349000
    Gulpen-Wittem151000
    Haaksbergen281000
    Haaren71000
    Haarlem3348000
    Haarlemmermeer1732000
    Halderberge366000
    Hardenberg827000
    Harderwijk1152000
    Hardinxveld-Giessendam125000
    Harlingen274000
    Hattem106000
    Heemskerk327000
    Heemstede377000
    Heerde155000
    Heerenveen899000
    Heerhugowaard557000
    Heerlen2340000
    Heeze-Leende136000
    Heiloo84000
    Den Helder899000
    Hellendoorn501000
    Hellevoetsluis452000
    Helmond1049000
    Hendrik-Ido-Ambacht145000
    Hengelo1581000
    's-Hertogenbosch3657000
    Heumen124000
    Heusden156000
    Hillegom130000
    Hilvarenbeek101000
    Hilversum1781000
    Hoeksche Waard842000
    Hof van Twente153000
    Het Hogeland709402
    Hollands Kroon252000
    Hoogeveen996000
    Hoorn1623000
    Horst aan de Maas441000
    Houten464000
    Huizen341000
    Hulst346000
    IJsselstein305000
    Kaag en Braassem150000
    Kampen1053000
    Kapelle86000
    Katwijk712000
    Kerkrade420000
    Koggenland156000
    Krimpen aan den IJssel276000
    Krimpenerwaard610000
    Laarbeek172000
    Landerd86000
    Landgraaf875000
    Landsmeer47000
    Langedijk
    Lansingerland511000
    Laren392000
    Leeuwarden2832000
    Leiden5619000
    Leiderdorp323000
    Leidschendam-Voorburg1045000
    Lelystad1645000
    Leudal444000
    Leusden371000
    Lingewaard493000
    Lisse173000
    Lochem375000
    Loon op Zand196000
    Lopik125000
    Loppersum108000
    Losser152000
    Maasdriel200000
    Maasgouw485000
    Maassluis248000
    Maastricht
    Medemblik239000
    Meerssen174000
    Meierijstad960000
    Meppel619000
    Middelburg901000
    Midden-Delfland118000
    Midden-Drenthe310000
    Midden-Groningen642000
    Mill en Sint Hubert153000
    Moerdijk318000
    Molenlanden344000
    Montferland378000
    Montfoort164000
    Mook en Middelaar66000
    Neder-Betuwe247000
    Nederweert144000
    Nieuwegein532000
    Nieuwkoop188000
    Nijkerk645000
    Nijmegen5853000
    Nissewaard1049000
    Noardeast-Fryslân873000
    Noord-Beveland14000
    Noordenveld321000
    Noordoostpolder893000
    Noordwijk461000
    Nuenen c.a.207000
    Nunspeet330000
    Oegstgeest446000
    Oirschot235000
    Oisterwijk498000
    Oldambt609000
    Oldebroek190000
    Oldenzaal649000
    Olst-Wijhe195000
    Ommen339000
    Oost Gelre595000
    Oosterhout1010000
    Ooststellingwerf361000
    Oostzaan36000
    Opmeer116000
    Opsterland439000
    Oss1597000
    Oude IJsselstreek336000
    Ouder-Amstel78000
    Oudewater71000
    Overbetuwe692000
    Papendrecht478000
    Peel en Maas354000
    Pekela128000
    Pijnacker-Nootdorp283000
    Purmerend104000
    Putten268000
    Raalte565000
    Reimerswaal187000
    Renkum261000
    Renswoude61000
    Reusel-De Mierden121000
    Rheden876000
    Rhenen123000
    Ridderkerk371000
    Rijssen-Holten804000
    Rijswijk836000
    Roerdalen105000
    Roermond1251000
    De Ronde Venen409000
    Roosendaal1126000
    Rotterdam11299000
    Rozendaal65000
    Rucphen211000
    Schagen
    Scherpenzeel38000
    Schiedam883000
    Schiermonnikoog17000
    Schouwen-Duiveland271000
    Simpelveld
    Sint Anthonis77000
    Sint-Michielsgestel356000
    Sittard-Geleen
    Sliedrecht213000
    Sluis129000
    Smallingerland1125000
    Soest486000
    Someren235000
    Son en Breugel160000
    Stadskanaal541000
    Staphorst135000
    Stede Broec366000
    Steenbergen143000
    Steenwijkerland659000
    Stein292000
    Stichtse Vecht1333000
    Súdwest-Fryslân1434000
    Terneuzen567000
    Terschelling124000
    Texel121000
    Teylingen374000
    Tholen215000
    Tiel772000
    Tilburg2699000
    Tubbergen267000
    Twenterand391000
    Tynaarlo625000
    Tytsjerksteradiel292000
    Uden632000
    Uitgeest58000
    Uithoorn303000
    Urk222000
    Utrecht23944000
    Utrechtse Heuvelrug930000
    Vaals47000
    Valkenburg aan de Geul196000
    Valkenswaard363000
    Veendam579000
    Veenendaal1007000
    Veere113000
    Veldhoven534000
    Velsen
    Venlo1664000
    Venray368000
    Vijfheerenlanden491000
    Vlaardingen729000
    Vlieland0
    Vlissingen800000
    Voerendaal100000
    Voorschoten201000
    Voorst223000
    Vught521000
    Waadhoeke474000
    Waalre133000
    Waalwijk596000
    Waddinxveen254000
    Wageningen3084000
    Wassenaar624000
    Waterland160000
    Weert422000
    Weesp224000
    West Betuwe493000
    West Maas en Waal145000
    Westerkwartier765598
    Westerveld220000
    Westervoort14000
    Westerwolde337000
    Westland817000
    Weststellingwerf327000
    Westvoorne60000
    Wierden220000
    Wijchen509000
    Wijdemeren200000
    Wijk bij Duurstede183000
    Winterswijk359000
    Woensdrecht552000
    Woerden670000
    De Wolden192000
    Wormerland53000
    Woudenberg74000
    Zaanstad2059000
    Zaltbommel214000
    Zandvoort142000
    Zeewolde181000
    Zeist1293000
    Zevenaar447000
    Zoetermeer1554000
    Zoeterwoude50000
    Zuidplas313000
    Zundert122000
    Zutphen732000
    Zwartewaterland277000
    Zwijndrecht425000
    Zwolle3979000
    Bron: CBS
    | 2017
    Energiebesparende (erkende) maatregelen kantoren

    Kantoren erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/kantoren
    Energiebesparende (erkende) maatregelen onderwijs

    Onderwijs erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/onderwijs

    Sport en recreatie erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/sportrecreatie
    Energiebesparende (erkende) maatregelen gezondheids- en welzijnszorg

    Zorg erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/zorg

    Elektriciteitsgebruik Onderwijs

    kWh

    GebiedWaarde (kWh)
    Aa en Hunze397000
    Aalsmeer923000
    Aalten1363000
    Achtkarspelen761000
    Alblasserdam269000
    Albrandswaard553000
    Alkmaar8456000
    Almelo7310000
    Almere13265000
    Alphen aan den Rijn7239000
    Alphen-Chaam147000
    Altena1857000
    Ameland
    Amersfoort16223000
    Amstelveen5840000
    Amsterdam137178000
    Apeldoorn17266000
    Appingedam850000
    Arnhem18413000
    Assen4074000
    Asten618000
    Baarle-Nassau232000
    Baarn1363000
    Barendrecht2624000
    Barneveld4026000
    Beek287000
    Beekdaelen630000
    Beemster210000
    Beesel315000
    Berg en Dal1225000
    Bergeijk396000
    Bergen (L.)305000
    Bergen (NH.)998000
    Bergen op Zoom4336000
    Berkelland2196000
    Bernheze1654000
    Best1435000
    Beuningen336000
    Beverwijk1619000
    De Bilt2393000
    Bladel1678000
    Blaricum450000
    Bloemendaal1375000
    Bodegraven-Reeuwijk536000
    Boekel229000
    Borger-Odoorn815000
    Borne723000
    Borsele261000
    Boxmeer1639000
    Boxtel3607000
    Breda22086000
    Brielle2400000
    Bronckhorst867000
    Brummen917000
    Brunssum1867000
    Bunnik418000
    Bunschoten553000
    Buren560000
    Capelle aan den IJssel3659000
    Castricum1215000
    Coevorden1196000
    Cranendonck700000
    Cuijk1325000
    Culemborg2254000
    Dalfsen558000
    Dantumadiel726000
    Delft71066000
    Delfzijl1129000
    Deurne2053000
    Deventer7938000
    Diemen2707000
    Dinkelland636000
    Doesburg82000
    Doetinchem7533000
    Dongen906000
    Dordrecht10056000
    Drechterland251000
    Drimmelen727000
    Dronten3010000
    Druten962000
    Duiven1230000
    Echt-Susteren970000
    Edam-Volendam1296000
    Ede8878000
    Eemnes390000
    Eersel812000
    Eijsden-Margraten487000
    Eindhoven76076000
    Elburg1261000
    Emmen8175000
    Enkhuizen544000
    Enschede46164000
    Epe1323000
    Ermelo1969000
    Etten-Leur4343000
    De Fryske Marren2065000
    Geertruidenberg878000
    Geldrop-Mierlo1286000
    Gemert-Bakel1859000
    Gennep539000
    Gilze en Rijen691000
    Goeree-Overflakkee2713000
    Goes4855000
    Goirle1274000
    Gooise Meren2746000
    Gorinchem4346000
    Gouda7921000
    Grave518000
    Den Haag50037000
    Groningen86306000
    Gulpen-Wittem588000
    Haaksbergen913000
    Haaren405000
    Haarlem12465000
    Haarlemmermeer9140000
    Halderberge1093000
    Hardenberg2759000
    Harderwijk5985000
    Hardinxveld-Giessendam659000
    Harlingen1536000
    Hattem260000
    Heemskerk1829000
    Heemstede973000
    Heerde
    Heerenveen3305000
    Heerhugowaard3103000
    Heerlen11834000
    Heeze-Leende779000
    Heiloo335000
    Den Helder3398000
    Hellendoorn1132000
    Hellevoetsluis1946000
    Helmond6598000
    Hendrik-Ido-Ambacht565000
    Hengelo8388000
    's-Hertogenbosch18180000
    Heumen316000
    Heusden623000
    Hillegom1366000
    Hilvarenbeek337000
    Hilversum8956000
    Hoeksche Waard2640000
    Hof van Twente830000
    Het Hogeland
    Hollands Kroon1375000
    Hoogeveen3657000
    Hoorn6348000
    Horst aan de Maas1635000
    Houten2631000
    Huizen1291000
    Hulst799000
    IJsselstein1188000
    Kaag en Braassem295000
    Kampen4530000
    Kapelle204000
    Katwijk2311000
    Kerkrade996000
    Koggenland789000
    Krimpen aan den IJssel1312000
    Krimpenerwaard2128000
    Laarbeek958000
    Landerd606000
    Landgraaf2467000
    Landsmeer103000
    Langedijk967000
    Lansingerland2977000
    Laren931000
    Leeuwarden15900000
    Leiden53586000
    Leiderdorp1875000
    Leidschendam-Voorburg4045000
    Lelystad6235000
    Leudal1251000
    Leusden1350000
    Lingewaard1690000
    Lisse1238000
    Lochem1377000
    Loon op Zand622000
    Lopik290000
    Loppersum396000
    Losser553000
    Maasdriel538000
    Maasgouw1698000
    Maassluis886000
    Maastricht24559000
    Medemblik727000
    Meerssen
    Meierijstad5150000
    Meppel3356000
    Middelburg3313000
    Midden-Delfland1112000
    Midden-Drenthe919000
    Midden-Groningen1883000
    Mill en Sint Hubert466000
    Moerdijk1228000
    Molenlanden914000
    Montferland996000
    Montfoort558000
    Mook en Middelaar198000
    Neder-Betuwe1103000
    Nederweert273000
    Nieuwegein4409000
    Nieuwkoop823000
    Nijkerk2654000
    Nijmegen23835000
    Nissewaard3930000
    Noardeast-Fryslân1921000
    Noord-Beveland72000
    Noordenveld1123000
    Noordoostpolder3445000
    Noordwijk2578000
    Nuenen c.a.967000
    Nunspeet574000
    Oegstgeest1693000
    Oirschot1274000
    Oisterwijk2380000
    Oldambt2039000
    Oldebroek600000
    Oldenzaal2101000
    Olst-Wijhe394000
    Ommen1000000
    Oost Gelre1527000
    Oosterhout2575000
    Ooststellingwerf
    Oostzaan140000
    Opmeer170000
    Opsterland626000
    Oss7962000
    Oude IJsselstreek1094000
    Ouder-Amstel396000
    Oudewater312000
    Overbetuwe2232000
    Papendrecht1364000
    Peel en Maas1345000
    Pekela388000
    Pijnacker-Nootdorp1858000
    Purmerend3529000
    Putten642000
    Raalte2330000
    Reimerswaal746000
    Renkum710000
    Renswoude195000
    Reusel-De Mierden729000
    Rheden3322000
    Rhenen425000
    Ridderkerk1531000
    Rijssen-Holten2949000
    Rijswijk3906000
    Roerdalen507000
    Roermond4553000
    De Ronde Venen1284000
    Roosendaal5080000
    Rotterdam90660000
    Rozendaal
    Rucphen585000
    Schagen2199000
    Scherpenzeel235000
    Schiedam3877000
    Schiermonnikoog15000
    Schouwen-Duiveland1073000
    Simpelveld498000
    Sint Anthonis837000
    Sint-Michielsgestel1091000
    Sittard-Geleen6500000
    Sliedrecht984000
    Sluis543000
    Smallingerland4747000
    Soest1180000
    Someren899000
    Son en Breugel554000
    Stadskanaal2249000
    Staphorst457000
    Stede Broec966000
    Steenbergen634000
    Steenwijkerland1560000
    Stein
    Stichtse Vecht4517000
    Súdwest-Fryslân5401000
    Terneuzen1846000
    Terschelling611000
    Texel749000
    Teylingen1862000
    Tholen534000
    Tiel2381000
    Tilburg32268000
    Tubbergen761000
    Twenterand1093000
    Tynaarlo1614000
    Tytsjerksteradiel634000
    Uden3030000
    Uitgeest187000
    Uithoorn1564000
    Urk870000
    Utrecht44890000
    Utrechtse Heuvelrug3356000
    Vaals107000
    Valkenburg aan de Geul323000
    Valkenswaard1492000
    Veendam1428000
    Veenendaal3507000
    Veere460000
    Veldhoven2513000
    Velsen2889000
    Venlo9321000
    Venray
    Vijfheerenlanden1535000
    Vlaardingen3214000
    Vlieland
    Vlissingen3995000
    Voerendaal283000
    Voorschoten1176000
    Voorst1050000
    Vught2443000
    Waadhoeke1579000
    Waalre624000
    Waalwijk2882000
    Waddinxveen754000
    Wageningen53897000
    Wassenaar2458000
    Waterland363000
    Weert1744000
    Weesp442000
    West Betuwe1602000
    West Maas en Waal566000
    Westerkwartier
    Westerveld507000
    Westervoort130000
    Westerwolde1011000
    Westland4980000
    Weststellingwerf1070000
    Westvoorne272000
    Wierden512000
    Wijchen1617000
    Wijdemeren411000
    Wijk bij Duurstede956000
    Winterswijk1549000
    Woensdrecht2059000
    Woerden3776000
    De Wolden478000
    Wormerland282000
    Woudenberg322000
    Zaanstad7704000
    Zaltbommel1329000
    Zandvoort640000
    Zeewolde711000
    Zeist3258000
    Zevenaar1490000
    Zoetermeer6768000
    Zoeterwoude141000
    Zuidplas1386000
    Zundert436000
    Zutphen3106000
    Zwartewaterland812000
    Zwijndrecht1205000
    Zwolle26470000
    Bron: CBS
    | 2017
    Kennisbank Energiebesparing en Winst

    Kennisbank Energiebesparing en Winst

    http://www.infomil.nl/energiewinst

    Choose one area

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    ...Gebied... vergelijken met

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    Mijn Regio

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    Mijn Mosaic

    Binnen ‘Mijn Mosaic’ kunt u zelf thema’s samenstellen en deze delen met geinteresseerden. Hieronder in het kort de stappen om uw eigen thema te maken.

    1. Thema aanmaken
    Maak een thema aan door op het stersymbool te klikken. U kunt vervolgens de naam van thema wijzigen. Er is een maximum van vier thema’s.

    2. Tegels toevoegen
    Blader naar het thema van waaruit u tegels wilt toevoegen. Via het stersymbool kunt u de tegel toevoegen aan uw eigen thema. Deze knop verschijnt als u met de muis over een tegel gaat.

    3. Tegels indelen
    Nadat de tegels zijn toegevoegd kunt u de volgorde nog wijzigen. Ga hiervoor naar Mijn Mosaic en selecteer het thema. Als u met de muis over een tegel gaat verschijnt er een knop om tegels te verplaatsen en een knop om de tegel te verwijderen.

    4. Thema delen
    Het thema kan worden gedeeld via een URL die u kunt vinden in het wijzig thema dialoog.

    Het thema bevat nog geen tegels. Volg onderstaande stappen om tegels toe te voegen en het thema te delen.

    1. Tegels toevoegen
    Blader naar het thema van waaruit u tegels wilt toevoegen. Via het ster symbool in een tegel kunt u de tegel toevoegen aan uw eigen thema. Deze knop verschijnt als u met de muis over een tegel gaat.

    2. Tegels indelen
    Nadat de tegels zijn toegevoegd kunt u de volgorde nog wijzigen. Ga hiervoor naar Mijn Mosaic en selecteer het thema. Als u met de muis over een tegel gaat verschijnt er een knop om tegels te verplaatsen en een knop om de tegel te verwijderen.

    3. Thema delen
    Het thema kan worden gedeeld via een URL die u kunt vinden in het wijzig thema dialoog.

    Uw zoekopdracht {searchText} heeft helaas geen resulaten opgeleverd.

    Select period level