Loading...

Modified: 

Modified: 

Theme modified: 

Modified: 

    Link Empty
    Icoon

    Gegevens gewijzigd




    Wachtwoord gewijzigd



    please wait...

    Click "Ok" to open the live version in a new tab or window.

    Tegel Insluiten

    Met onderstaande HTML code kunt u een tegel publiceren op uw eigen website.

    gebiedsselectie thema's navigatie tegels sidebar indicator info
    Toon als grid Toon als lijst

    Niet toonbaar

    Niet toonbaar

    Gasgebruik Onderwijs

    m3

    GebiedWaarde (m3)
    Aa en Hunze173000
    Aalsmeer269000
    Aalten331000
    Achtkarspelen341000
    Alblasserdam127000
    Albrandswaard114000
    Alkmaar1611000
    Almelo1718000
    Almere1070000
    Alphen aan den Rijn1335000
    Alphen-Chaam47000
    Altena576000
    Ameland
    Amersfoort3538000
    Amstelveen
    Amsterdam15480000
    Apeldoorn3490000
    Appingedam221000
    Arnhem3394000
    Assen792000
    Asten146000
    Baarle-Nassau44000
    Baarn333000
    Barendrecht280000
    Barneveld653000
    Beek109000
    Beekdaelen
    Beemster76000
    Beesel113000
    Berg en Dal274000
    Bergeijk107000
    Bergen (L.)139000
    Bergen (NH.)465000
    Bergen op Zoom922000
    Berkelland770000
    Bernheze331000
    Best300000
    Beuningen76000
    Beverwijk465000
    De Bilt590000
    Bladel363000
    Blaricum79000
    Bloemendaal477000
    Bodegraven-Reeuwijk129000
    Boekel66000
    Borger-Odoorn218000
    Borne130000
    Borsele117000
    Boxmeer472000
    Boxtel1047000
    Breda2728000
    Brielle167000
    Bronckhorst286000
    Brummen104000
    Brunssum
    Bunnik137000
    Bunschoten232000
    Buren162000
    Capelle aan den IJssel499000
    Castricum380000
    Coevorden417000
    Cranendonck200000
    Cuijk245000
    Culemborg337000
    Dalfsen166000
    Dantumadiel189000
    Delft11740000
    Delfzijl279000
    Deurne403000
    Deventer1743000
    Diemen107000
    Dinkelland233000
    Doesburg
    Doetinchem1651000
    Dongen394000
    Dordrecht1496000
    Drechterland84000
    Drimmelen191000
    Dronten694000
    Druten275000
    Duiven96000
    Echt-Susteren260000
    Edam-Volendam408000
    Ede1526000
    Eemnes67000
    Eersel276000
    Eijsden-Margraten141000
    Eindhoven8270000
    Elburg407000
    Emmen1826000
    Enkhuizen151000
    Enschede4336000
    Epe446000
    Ermelo508000
    Etten-Leur462000
    De Fryske Marren
    Geertruidenberg232000
    Geldrop-Mierlo541000
    Gemert-Bakel495000
    Gennep197000
    Gilze en Rijen100000
    Goeree-Overflakkee674000
    Goes869000
    Goirle165000
    Gooise Meren721000
    Gorinchem837000
    Gouda1858000
    Grave155000
    Den Haag7131000
    Groningen
    Gulpen-Wittem136000
    Haaksbergen236000
    Haaren70000
    Haarlem3053000
    Haarlemmermeer1566000
    Halderberge387000
    Hardenberg730000
    Harderwijk1069000
    Hardinxveld-Giessendam123000
    Harlingen269000
    Hattem91000
    Heemskerk313000
    Heemstede364000
    Heerde135000
    Heerenveen635000
    Heerhugowaard604000
    Heerlen2370000
    Heeze-Leende121000
    Heiloo71000
    Den Helder903000
    Hellendoorn484000
    Hellevoetsluis414000
    Helmond1039000
    Hendrik-Ido-Ambacht123000
    Hengelo1128000
    's-Hertogenbosch2954000
    Heumen109000
    Heusden133000
    Hillegom
    Hilvarenbeek104000
    Hilversum1517000
    Hoeksche Waard795000
    Hof van Twente145000
    Het Hogeland
    Hollands Kroon207000
    Hoogeveen870000
    Hoorn1345000
    Horst aan de Maas490000
    Houten447000
    Huizen312000
    Hulst348000
    IJsselstein319000
    Kaag en Braassem152000
    Kampen1022000
    Kapelle82000
    Katwijk747000
    Kerkrade405000
    Koggenland154000
    Krimpen aan den IJssel249000
    Krimpenerwaard656000
    Laarbeek174000
    Landerd73000
    Landgraaf850000
    Landsmeer38000
    Langedijk90000
    Lansingerland523000
    Laren318000
    Leeuwarden2733000
    Leiden5141000
    Leiderdorp317000
    Leidschendam-Voorburg974000
    Lelystad1561000
    Leudal423000
    Leusden331000
    Lingewaard528000
    Lisse149000
    Lochem355000
    Loon op Zand191000
    Lopik106000
    Loppersum83000
    Losser126000
    Maasdriel211000
    Maasgouw457000
    Maassluis252000
    Maastricht4343000
    Medemblik229000
    Meerssen185000
    Meierijstad950000
    Meppel625000
    Middelburg952000
    Midden-Delfland162000
    Midden-Drenthe259000
    Midden-Groningen401000
    Mill en Sint Hubert177000
    Moerdijk239000
    Molenlanden324000
    Montferland342000
    Montfoort151000
    Mook en Middelaar56000
    Neder-Betuwe185000
    Nederweert118000
    Nieuwegein535000
    Nieuwkoop194000
    Nijkerk699000
    Nijmegen5527000
    Nissewaard993000
    Noardeast-Fryslân803000
    Noord-Beveland18000
    Noordenveld301000
    Noordoostpolder844000
    Noordwijk482000
    Nuenen c.a.247000
    Nunspeet314000
    Oegstgeest525000
    Oirschot280000
    Oisterwijk432000
    Oldambt603000
    Oldebroek
    Oldenzaal648000
    Olst-Wijhe182000
    Ommen323000
    Oost Gelre557000
    Oosterhout917000
    Ooststellingwerf344000
    Oostzaan
    Opmeer117000
    Opsterland376000
    Oss1403000
    Oude IJsselstreek309000
    Ouder-Amstel73000
    Oudewater48000
    Overbetuwe523000
    Papendrecht509000
    Peel en Maas357000
    Pekela111000
    Pijnacker-Nootdorp306000
    Purmerend83000
    Putten243000
    Raalte542000
    Reimerswaal185000
    Renkum234000
    Renswoude59000
    Reusel-De Mierden108000
    Rheden808000
    Rhenen118000
    Ridderkerk352000
    Rijssen-Holten694000
    Rijswijk866000
    Roerdalen131000
    Roermond1272000
    De Ronde Venen407000
    Roosendaal1079000
    Rotterdam10211000
    Rozendaal
    Rucphen194000
    Schagen430000
    Scherpenzeel
    Schiedam849000
    Schiermonnikoog20000
    Schouwen-Duiveland279000
    Simpelveld179000
    Sint Anthonis78000
    Sint-Michielsgestel306000
    Sittard-Geleen1674000
    Sliedrecht222000
    Sluis132000
    Smallingerland1039000
    Soest393000
    Someren247000
    Son en Breugel140000
    Stadskanaal540000
    Staphorst130000
    Stede Broec367000
    Steenbergen179000
    Steenwijkerland638000
    Stein266000
    Stichtse Vecht1178000
    Súdwest-Fryslân
    Terneuzen596000
    Terschelling116000
    Texel87000
    Teylingen348000
    Tholen211000
    Tiel820000
    Tilburg2584000
    Tubbergen251000
    Twenterand356000
    Tynaarlo547000
    Tytsjerksteradiel
    Uden640000
    Uitgeest65000
    Uithoorn232000
    Urk210000
    Utrecht22264000
    Utrechtse Heuvelrug926000
    Vaals35000
    Valkenburg aan de Geul185000
    Valkenswaard391000
    Veendam530000
    Veenendaal905000
    Veere113000
    Veldhoven517000
    Velsen791000
    Venlo1677000
    Venray346000
    Vijfheerenlanden413000
    Vlaardingen713000
    Vlieland
    Vlissingen836000
    Voerendaal95000
    Voorschoten224000
    Voorst289000
    Vught437000
    Waadhoeke426000
    Waalre110000
    Waalwijk561000
    Waddinxveen243000
    Wageningen3001000
    Wassenaar602000
    Waterland137000
    Weert379000
    Weesp227000
    West Betuwe534000
    West Maas en Waal129000
    Westerkwartier
    Westerveld221000
    Westervoort
    Westerwolde254000
    Westland897000
    Weststellingwerf270000
    Westvoorne55000
    Wierden201000
    Wijchen460000
    Wijdemeren176000
    Wijk bij Duurstede170000
    Winterswijk373000
    Woensdrecht476000
    Woerden649000
    De Wolden185000
    Wormerland60000
    Woudenberg79000
    Zaanstad1879000
    Zaltbommel264000
    Zandvoort93000
    Zeewolde178000
    Zeist1052000
    Zevenaar355000
    Zoetermeer1470000
    Zoeterwoude
    Zuidplas305000
    Zundert132000
    Zutphen695000
    Zwartewaterland258000
    Zwijndrecht415000
    Zwolle3488000
    Bron: CBS
    | 2018
    Energiebesparende (erkende) maatregelen kantoren

    Kantoren erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/kantoren
    Energiebesparende (erkende) maatregelen onderwijs

    Onderwijs erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/onderwijs

    Sport en recreatie erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/sportrecreatie
    Energiebesparende (erkende) maatregelen gezondheids- en welzijnszorg

    Zorg erkende maatregelen

    http://www.infomil.nl/zorg

    Elektriciteitsgebruik Onderwijs

    kWh

    GebiedWaarde (kWh)
    Aa en Hunze380000
    Aalsmeer912000
    Aalten1188000
    Achtkarspelen699000
    Alblasserdam222000
    Albrandswaard5395000
    Alkmaar7951000
    Almelo1611000
    Almere14429000
    Alphen aan den Rijn6144000
    Alphen-Chaam133000
    Altena1544000
    Ameland
    Amersfoort14011000
    Amstelveen6080000
    Amsterdam116053000
    Apeldoorn14613000
    Appingedam819000
    Arnhem17703000
    Assen3523000
    Asten600000
    Baarle-Nassau248000
    Baarn1156000
    Barendrecht2580000
    Barneveld4034000
    Beek269000
    Beekdaelen628000
    Beemster208000
    Beesel328000
    Berg en Dal1078000
    Bergeijk360000
    Bergen (L.)219000
    Bergen (NH.)956000
    Bergen op Zoom4302000
    Berkelland2148000
    Bernheze1681000
    Best1405000
    Beuningen327000
    Beverwijk1605000
    De Bilt2797000
    Bladel1604000
    Blaricum345000
    Bloemendaal1093000
    Bodegraven-Reeuwijk660000
    Boekel219000
    Borger-Odoorn785000
    Borne733000
    Borsele262000
    Boxmeer1818000
    Boxtel3503000
    Breda21634000
    Brielle2569000
    Bronckhorst847000
    Brummen426000
    Brunssum1682000
    Bunnik369000
    Bunschoten480000
    Buren622000
    Capelle aan den IJssel3326000
    Castricum1368000
    Coevorden1155000
    Cranendonck693000
    Cuijk1892000
    Culemborg2093000
    Dalfsen502000
    Dantumadiel654000
    Delft67823000
    Delfzijl1127000
    Deurne1903000
    Deventer8038000
    Diemen2601000
    Dinkelland620000
    Doesburg78000
    Doetinchem7139000
    Dongen923000
    Dordrecht9565000
    Drechterland203000
    Drimmelen677000
    Dronten3163000
    Druten991000
    Duiven1048000
    Echt-Susteren986000
    Edam-Volendam1286000
    Ede7040000
    Eemnes396000
    Eersel861000
    Eijsden-Margraten1002000
    Eindhoven72479000
    Elburg1158000
    Emmen7523000
    Enkhuizen438000
    Enschede45848000
    Epe1608000
    Ermelo2009000
    Etten-Leur
    De Fryske Marren1701000
    Geertruidenberg842000
    Geldrop-Mierlo1335000
    Gemert-Bakel1712000
    Gennep516000
    Gilze en Rijen679000
    Goeree-Overflakkee2509000
    Goes4943000
    Goirle1120000
    Gooise Meren2549000
    Gorinchem3890000
    Gouda7403000
    Grave485000
    Den Haag50891000
    Groningen
    Gulpen-Wittem670000
    Haaksbergen798000
    Haaren371000
    Haarlem11878000
    Haarlemmermeer9525000
    Halderberge
    Hardenberg2722000
    Harderwijk4780000
    Hardinxveld-Giessendam488000
    Harlingen1245000
    Hattem246000
    Heemskerk1916000
    Heemstede912000
    Heerde674000
    Heerenveen3389000
    Heerhugowaard3129000
    Heerlen11181000
    Heeze-Leende844000
    Heiloo325000
    Den Helder2828000
    Hellendoorn1083000
    Hellevoetsluis1730000
    Helmond6185000
    Hendrik-Ido-Ambacht563000
    Hengelo8184000
    's-Hertogenbosch
    Heumen326000
    Heusden563000
    Hillegom1256000
    Hilvarenbeek315000
    Hilversum7588000
    Hoeksche Waard2636000
    Hof van Twente665000
    Het Hogeland
    Hollands Kroon1545000
    Hoogeveen3434000
    Hoorn6303000
    Horst aan de Maas1651000
    Houten2365000
    Huizen1155000
    Hulst716000
    IJsselstein1179000
    Kaag en Braassem828000
    Kampen3720000
    Kapelle191000
    Katwijk1731000
    Kerkrade1045000
    Koggenland613000
    Krimpen aan den IJssel1149000
    Krimpenerwaard2034000
    Laarbeek692000
    Landerd654000
    Landgraaf2400000
    Landsmeer120000
    Langedijk191000
    Lansingerland3000000
    Laren762000
    Leeuwarden15170000
    Leiden55232000
    Leiderdorp
    Leidschendam-Voorburg3737000
    Lelystad5889000
    Leudal1229000
    Leusden1285000
    Lingewaard1631000
    Lisse1565000
    Lochem1437000
    Loon op Zand601000
    Lopik357000
    Loppersum363000
    Losser485000
    Maasdriel502000
    Maasgouw1615000
    Maassluis825000
    Maastricht24485000
    Medemblik719000
    Meerssen491000
    Meierijstad4672000
    Meppel3158000
    Middelburg3879000
    Midden-Delfland1184000
    Midden-Drenthe949000
    Midden-Groningen1893000
    Mill en Sint Hubert429000
    Moerdijk
    Molenlanden914000
    Montferland877000
    Montfoort583000
    Mook en Middelaar218000
    Neder-Betuwe1026000
    Nederweert277000
    Nieuwegein3993000
    Nieuwkoop810000
    Nijkerk2315000
    Nijmegen22925000
    Nissewaard3814000
    Noardeast-Fryslân1934000
    Noord-Beveland69000
    Noordenveld1040000
    Noordoostpolder2986000
    Noordwijk
    Nuenen c.a.994000
    Nunspeet656000
    Oegstgeest1741000
    Oirschot1226000
    Oisterwijk2107000
    Oldambt1860000
    Oldebroek547000
    Oldenzaal620000
    Olst-Wijhe363000
    Ommen
    Oost Gelre1426000
    Oosterhout2584000
    Ooststellingwerf1285000
    Oostzaan123000
    Opmeer149000
    Opsterland531000
    Oss7524000
    Oude IJsselstreek1186000
    Ouder-Amstel485000
    Oudewater303000
    Overbetuwe2143000
    Papendrecht1244000
    Peel en Maas1331000
    Pekela361000
    Pijnacker-Nootdorp1584000
    Purmerend3411000
    Putten613000
    Raalte2274000
    Reimerswaal698000
    Renkum527000
    Renswoude222000
    Reusel-De Mierden694000
    Rheden3179000
    Rhenen350000
    Ridderkerk1857000
    Rijssen-Holten2688000
    Rijswijk4359000
    Roerdalen473000
    Roermond4739000
    De Ronde Venen1323000
    Roosendaal5002000
    Rotterdam86394000
    Rozendaal
    Rucphen511000
    Schagen1894000
    Scherpenzeel264000
    Schiedam3683000
    Schiermonnikoog17000
    Schouwen-Duiveland995000
    Simpelveld471000
    Sint Anthonis668000
    Sint-Michielsgestel1032000
    Sittard-Geleen6011000
    Sliedrecht973000
    Sluis492000
    Smallingerland5648000
    Soest1024000
    Someren816000
    Son en Breugel710000
    Stadskanaal2011000
    Staphorst
    Stede Broec861000
    Steenbergen677000
    Steenwijkerland1382000
    Stein1144000
    Stichtse Vecht4176000
    Súdwest-Fryslân5367000
    Terneuzen2518000
    Terschelling
    Texel624000
    Teylingen1566000
    Tholen484000
    Tiel2290000
    Tilburg31542000
    Tubbergen708000
    Twenterand1299000
    Tynaarlo1375000
    Tytsjerksteradiel510000
    Uden
    Uitgeest227000
    Uithoorn1784000
    Urk901000
    Utrecht59458000
    Utrechtse Heuvelrug3167000
    Vaals85000
    Valkenburg aan de Geul326000
    Valkenswaard1353000
    Veendam1321000
    Veenendaal3555000
    Veere390000
    Veldhoven2256000
    Velsen2689000
    Venlo9115000
    Venray1646000
    Vijfheerenlanden1543000
    Vlaardingen3293000
    Vlieland
    Vlissingen3452000
    Voerendaal262000
    Voorschoten1151000
    Voorst890000
    Vught
    Waadhoeke1438000
    Waalre637000
    Waalwijk2857000
    Waddinxveen781000
    Wageningen36369000
    Wassenaar2286000
    Waterland379000
    Weert2568000
    Weesp503000
    West Betuwe1578000
    West Maas en Waal556000
    Westerkwartier2172562
    Westerveld526000
    Westervoort163000
    Westerwolde947000
    Westland5222000
    Weststellingwerf945000
    Westvoorne317000
    Wierden465000
    Wijchen
    Wijdemeren396000
    Wijk bij Duurstede965000
    Winterswijk1472000
    Woensdrecht2088000
    Woerden3679000
    De Wolden377000
    Wormerland391000
    Woudenberg347000
    Zaanstad7310000
    Zaltbommel1317000
    Zandvoort367000
    Zeewolde695000
    Zeist3085000
    Zevenaar1950000
    Zoetermeer7045000
    Zoeterwoude
    Zuidplas1439000
    Zundert490000
    Zutphen2524000
    Zwartewaterland917000
    Zwijndrecht1629000
    Zwolle
    Bron: CBS
    | 2018
    Kennisbank Energiebesparing en Winst

    Kennisbank Energiebesparing en Winst

    http://www.infomil.nl/energiewinst

    Choose one area

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    ...Gebied... vergelijken met

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    Mijn Regio

    Choose one gebied
    Choose one gebied

    Mijn Mosaic

    Binnen ‘Mijn Mosaic’ kunt u zelf thema’s samenstellen en deze delen met geinteresseerden. Hieronder in het kort de stappen om uw eigen thema te maken.

    1. Thema aanmaken
    Maak een thema aan door op het stersymbool te klikken. U kunt vervolgens de naam van thema wijzigen. Er is een maximum van vier thema’s.

    2. Tegels toevoegen
    Blader naar het thema van waaruit u tegels wilt toevoegen. Via het stersymbool kunt u de tegel toevoegen aan uw eigen thema. Deze knop verschijnt als u met de muis over een tegel gaat.

    3. Tegels indelen
    Nadat de tegels zijn toegevoegd kunt u de volgorde nog wijzigen. Ga hiervoor naar Mijn Mosaic en selecteer het thema. Als u met de muis over een tegel gaat verschijnt er een knop om tegels te verplaatsen en een knop om de tegel te verwijderen.

    4. Thema delen
    Het thema kan worden gedeeld via een URL die u kunt vinden in het wijzig thema dialoog.

    Het thema bevat nog geen tegels. Volg onderstaande stappen om tegels toe te voegen en het thema te delen.

    1. Tegels toevoegen
    Blader naar het thema van waaruit u tegels wilt toevoegen. Via het ster symbool in een tegel kunt u de tegel toevoegen aan uw eigen thema. Deze knop verschijnt als u met de muis over een tegel gaat.

    2. Tegels indelen
    Nadat de tegels zijn toegevoegd kunt u de volgorde nog wijzigen. Ga hiervoor naar Mijn Mosaic en selecteer het thema. Als u met de muis over een tegel gaat verschijnt er een knop om tegels te verplaatsen en een knop om de tegel te verwijderen.

    3. Thema delen
    Het thema kan worden gedeeld via een URL die u kunt vinden in het wijzig thema dialoog.

    Uw zoekopdracht {searchText} heeft helaas geen resulaten opgeleverd.

    Select period level